خرید گیاهان مقاوم آپارتمانی

0

سانسوریا کراواتی که بخاطر کوتاه بودن قدش نسبت به سایر واریته ها به این نام مشهور است، از جذابترین گیاهان آپارتمانیست که دارای بیش از۷۰ گونه شناخته شده می باشد.

این گیاه که بومی آفریقا، ماداگاسکار و جنوب آسیا میباشد، جزو گیاهان آپارتمانی مقاوم به شمار رفته و دارای محبوبیت جهانی است.
امروزه استفاده از انواع  سانسوریا در طراحی دکوراسیون منازل بسیار رایج شده و با وجود قیمت بسیار مناسب، این گیاه فضای آپارتمان را بسیارلوکس، شیک، و چشم نواز می نماید.

مهم ترین دلیل پرفروش شدن انواع سانسوریا، نگهداری راحت و مقاومت بالا در منازل و یا محل کار است، به طوری که خراب کردن این گیاه بسیار سختتر از نگهداری آن است.

اگر در نگهداری از گل و گیاه داخل منزل مبتدی هستید یا به دنبال گیاهی با رسیدگی حداقلی هستید، خرید سانسوریا شمشیری را به شما پیشنهاد میکنم.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.