بیوگرافی سیوان گاگلی

0

سیوان نیز به نوبه ی خود یکی از برترین های خواننده های موسیقی اصیل کردی (کرمانشاهی . کردستانی) بوده است . که افتخارات بزرگی نیز درخلق اثرهای هنری او به چشم میخورد یکی از جلوه های فرهنگی و تمدنی غنی ” کردی ” را می توان در لهجه اصیل محلی این شهر و مردمانش پیدا کرد .

لهجه ای که سرشار از واژگان و اصطلاحات قدیم زبان فارسی است و در طول زمان های مختلف هجوم اقوام گوناگون به این شهرها هنوز تعداد کثیری از کلمات و اصطلاحات اصیل پا بر جا مانده و نیز از انها استفاده میشود . خصوصیت بارز لهجه فارسی کرمانشاهی کاربرد تعدادی از واژگان و افعال کردی است . که سیوان این مورد را در همه ی آهنگ سیوان گاگلی هایش رعایت کرده معروف ترین آهنگ های پرطرفدار عروسی سیوان گاگلی نیز در این پست برای شما از فضای نت جمع آوری کرده ایم

سیوان گاگلی آهنگ های بسیار و اجرا کرده که از جمله آهنگ سیوان گاگلی ئوخه ی کچه که یکی از آهنگ پرطرفدار شد ریمیکس این آهنگ با سرچ در گوگل میتونید پیدا کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.