فرصت های باورنکردنی برای سرمایه گذاری در ترکیه در سال پیش رو

0

حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه در مقایسه با ایران چقدر است؟ اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک، در صورت تکمیل تمامی مدارک مورد نیاز، میتواند در عرض حدود ۱۰۰ روز پس از ارسال درخواست انجام شود. معمولاً حدود ۲ تا ۴ ماه طول میکشد تا فرایند تکمیل و اخذ شهروندی در ترکیه انجام شود. این افراد با اقامت چند ساله در ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه مقصد بعدی خود را یکی از کشورهای اروپایی یا حتی آمریکایی انتخاب میکنند. در کدام از مناطق که اقدام به خرید ملک در آنکارا نمایید، با افراد مفید، موثر و دوستانه ملاقات خواهید کرد.

در نتیجه، ترفند های خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه  فرصت های بی پایانی را برای بازرگانان، متخصصان، دانشجویان و افراد بازنشسته فراهم می کند تا با وعده دادن شهروندی دوم، در املاک خود سرمایه گذاری کنند. در این مناطق بسیاری از فروشندهها با قیمتهای خارج از طرح آپارتمانها را میفروشند و برای طرحهای پرداخت نقدی و بلندمدت بدون بهره تخفیف ارائه میدهند. همچنین، این کشور بدلیل داشتن آب و هوای خوب، با امکان تجربه هر چهار فصل سال یکجا و بهره مندی از زیبایی های طبیعی می باشد. شما می توانید با خرید یک اقامتگاه لوکس با نمای دریا به مبلغ ۲۵۰هزار دلار در استانبول برای شهروندی اقدام کنید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در ترکیه برای اخذ اقامت ترکیه، ۱۰٫۰۰۰ لیر است و از طریق ثبت شرکتهای مسئولیت محدود، امکانپذیر خواهد بود. مشاوران ما در گونش اینوست در تمامی مراحل خرید ملک، دریافت اقامت و شهروندی ترکیه همراه شما خواهند بود. در این راه دشوار یک وکیل حرفه ای با توجه به اینکه نسبت به قوانین مهاجرتی و مراحل ثبت و انتقال اسناد، آشنایی کاملی دارند، می تواند تمامی فرآیندهای مربوط به خرید خانه را به راحتی برای افراد انجام دهد. برای تمامی سرمایه گذاران در ترکیه این مسئله بسیار مهم است. ترکیه، ارمنستان و دبی مهم ترین و محبوب ترین مقاصد سرمایه گذاری ملکی برای ایرانی ها می باشند. هنگامی که میخواهید ملکی در استانبول بخرید، گزینه های بسیار زیادی از انوع ملک با منظرههای مختلف دریا، ملک در مرکز شهر، یا حتی ملک در نزدیکی مهم ترین بناهای تاریخی استانبول، یا باغ های صورتی رنگ و جنگل های آن خواهید یافت.

توجه: این پست تبلیغاتی می باشد و محتویات آن از طرف فارسی مچ نه تایید و نه رد می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.