مسابقه بزرگ فرهنگی «خبر بزرگ»

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه بزرگ فرهنگی، کتابخوانی «خبر بزرگ» به مناسب عید سعید غدیر با محوریت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه با همکاری کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد مقدس و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد در سطح کشور برگزار می شود.

مسابقه در سه بخش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود؛ در بخش کودک کتاب «خبر بزرگ» نوشته خانم برقعی، در بخش نوجوان کتاب «برای قلب سپید تو، گفتارهایی از نهج البلاغه» نوشته خانم میرفیضی و در بخش بزرگسالان نشریه خبر بزرگ، ویژه نامه عید سعید غدیر ۱۴۰۱ ضمیمه روزنامه قدس به عنوان منبع معرفی شده است.

آخرین مهلت شرکت در مسابقه خبر بزرگ هفتم مرداد ماه می باشد که علاقه مندان می توانند از طریق مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی به نشانی www.m-ketab.ir  یا سامانه حرم به نشانی Haram.razavi.ir و یا سامانه سماک به نشانی Samakpl.ir در مسابقه شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.