مزایای پاسپورت ترکیه چیست؟

0

ترکیه معتبرترین گذرنامه را در بین همسایگان ایران دارد. گذرنامه این کشور مزایایی دارد. بسیاری از افراد می خواهند این گذرنامه را بگیرند. دریافت گذرنامه ترکیه در شرایطی که کشور عضو چندین توافق نامه قدرتمند جهانی از جمله گروه ۲۰ نفره (که شامل ۲۰ نیرو بزرگ اقتصادی جهان است) ، توافق ناتو و سازمان تجارت جهانی در رابطه با ایجاد اعتماد به نفس برای استفاده از فرصت های طلا و تجارت در ترکیه می تواند حمایت قوی و ایمن از رهبری در این زمینه ها باشد.

انواع گذرنامه های ترکیه به چهار دسته تقسیم می شوند که هر یک از آنها مربوط به دسته خاصی از افراد است. جالب است بدانید که عزیمت یا مهاجرت به ترکیه به منظور به دست آوردن اقامت دائم یکی از رویاها (البته قابل دستیابی!) مردم و ساکنان کشورهای مختلف است که برای دستیابی به یک زندگی مرفه ، درآمد مناسب ، زندگی راحت ساخته شده است ، بدون مراقبت و آرامش پایدار.

صاحبان گذرنامه ترکیه می توانند بیش از ۱۰۰ کشور را بدون ویزا بازدید کنند. گذرنامه ترکیه همچنین به محض ورود اجازه ورود به ۴۲ کشور ویزا را می دهد. ویزا هنگام ورود به فرودگاه بدون درخواست قبلی صادر می شود. صاحبان گذرنامه ترکیه همچنین می توانند با مجوز الکترونیکی یا ویزای آنلاین (EVISA) به ۷ کشور (گابن ، کنیا ، مکزیک ، میانمار ، سریلانکا) سفر کنند.

روش های مختلفی برای به دست آوردن شهروندی و گذرنامه ترکیه وجود دارد ، از جمله ازدواج با یک شهروند ترکیه و اقامتگاه در این کشور برای مدت معینی ، دریافت اقامت و اقامت در آن کشور برای مدت معینی و روش های سرمایه گذاری. با این حال ، محبوب ترین گزینه در حال حاضر کسب شهروندی با سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور است.

اگر گذرنامه ترکیه را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید ، می توانید از این امتیازات به عنوان یک شهروند ترکیه استفاده کنید.حتی شرایط شما بهتر از بسیاری از شهروندان ترکیه خواهد بود. زیرا هنگام گرفتن ویزای هر کشوری بزرگترین نگرانی این است که فرد ویزا پس از ورود به کشور مقصد برنگردد و این امکان برای فردی که حداقل ۴۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری داشته باشد کمتر است که به راحتی قابل اثبات است.

از مزایای پاسپورت ترکیه می توان به اخذ شهروندی ترکیه، اخذ شماره مالیاتی، خدمات بیمه درمانی و افتتاح حساب بانکی بین المللی اشاره کرد. شما می توانید با پرداخت پول در ترکیه خانه بخرید و اقامت ترکیه را دریافت کنید.

توجه: این پست تبلیغاتی می باشد و محتویات آن از طرف فارسی مچ نه تایید و نه رد می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.