پنجمین جشنواره ملی «فضل نبی»

0

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان پنجمین جشنواره سراسری ادبی و هنری «فضل نبی» در دو بخش «شعر و داستان» همراه با گرامیداشت شاعر اهل بیت (ع) ملافضلعلی نصرآبادی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره برای پنجمین سال متوالی، در دو بخش «شعر و داستان» با موضوعات «حقوق بشر در سیره رسول الله(ص)»، «مدح و فضل نبی در کلام شاعر آئینی ملافضلعلی نصرآبادی»، «مدیریت و اقتصاد مقاومتی در سیره نبوی»، «مدح و منقبت پیامبر اعظم(ص)»، «سبک زندگی نبوی، وحدت و همدلی در اندیشه و عمل پیامبر اسلام(ص)» برگزار می شود.

 

همچنین «صلح و حقوق بشر اسلامی در سیره نبوی» و «شخصیت ملافضلعلی نصرآبادی» از بخش های ویژه این جشنواره سراسری است.

 

هیچ محدودیتی در قالب آثار و شرط سنّی برای شرکت کنندگان وجود ندارد افزود: علاقه مندان می توانند آثار خود را (هر شرکت کننده یک اثر) در قالب فایل وورد و با مشخصات کامل شناسنامه ای، تلفن تماس، میزان تحصیلات و نام شهر محل سکونت، به دبیرخانه جشنواره به نشانی پستی جشنواره: کاشان، بلوار باهنر، کوچه شهید متقی، پلاک ۵۴ مجتمع فرهنگی راه روشن یا نشانی الکترونیکی fazlenabifazl@gmail.com و یا از طریق واتساپ به شماره ۰۹۰۳۶۳۳۱۹۹۵ ارسال کنند.

 

آخرین مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۰ خواهد بود و اختتامیه این جشنواره در نیمه دوم اسفندماه در شهر سفیدشهر آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

 

از سه برگزیده این جشنواره به ترتیب با اهدای لوح و تندیس جشنواره و مبلغ ۱۰ میلیون ریال، لوح و تندیس جشنواره و مبلغ ۷ میلیون ریال، لوح و تندیس جشنواره و مبلغ ۵ میلیون ریال تقدیر خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.