جشنواره ملی به سوی خورشید

1

به گزارش «فارسی مچ» بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان تهران جشنواره ملی به سوی خورشید را در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره که برای کارکنان دستگاههای اجرائی وخانواده محترم آنان طراحی شده است.

بخش اصلی:

مرحله اول: مسابقه کتابخوانی از کتاب زندگی مهدوی اخلاق واوصاف منتظران تالیف جواد محدثی

مرحله دوم: مشاهده بسته آموزشی سبک زندگی مهدوی(کلیپ های تصویری) وشرکت در مسابقه آن

بخش ویژه:

ارسال فیلم یک دقیقه ای با موضوع«برای آمدنت چه کاری می کنم» ویژه نوجوانان دوره اول متوسطه

زمان: بخش اصلی

مرحله اول: شروع از دوم شهریور ماه همزمان با هفته دولت تا پایان شهریور ماه همزمان با هفته دفاع مقدس

مرحله دوم: شروع از اول مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس تا پایان مهر ماه همزمان با هفته وحدت

بخش ویژه: شروع از اول مهر ماه همزمان با هفته دفاع مقدس و ارسال آثار تا پایان مهر ماه

جوایز: بخش اصلی

هر مرحله ۱۴ نفر وهر نفر مبلغ پانصد هزار تومان به قید قرعه

بخش ویژه: ۱۱۰ نفر به قید قرعه هر نفر مبلغ یک میلیون ریال

جایزه ویژه جشنواره به ۱۲ خانواده مهدوی اهدا خواهد شد

۱– کتاب مسابقه مرحله اول در همین سایت بارگذاری شده و میتوانید آن را مطالعه کنید.(فایل کتاب در طول برگزاری مسابقه قابل استفاده میباشد)

۲- پس از مطالعه کتاب و امادگی برای شرکت در آزمون به مدرسه مجازی مهدویت به نشانی ذیل وارد شده وپس از ثبت نام در مدرسه وتکمیل کلیه فیلدهای ثبت نام ویژه کارکنان دولت (کلمه عبور ورمز خودرابه خاطر بسپارید )ودریافت پاسخ “ثبت نام شما با موفقیت انجام شد ” روی عنوان بازگشت کلیک کرده وارد صفحه اصلی سامانه شده وبا کلیک روی پوستر جشنواره امکان مطالعه راهنمای آزمون وپاسخ به بیست سوال چهار گزینه ای مسابقه در زمان مقرر برای شما فراهم میشود www.lms.mahdaviat.ir (خانواده کارکنان بایستی بخش ثبت نام مربوط به کارکنان را با مشخصات خود تکمیل کرده و روی فیلد دستگاه معرفی شده نام محل کار همسر یا یکی از والدین که از کار کنان دولت میباشد را بنویسند )

*توضیح مهم : زمان شرکت در آزمون از دوم شهریور لغایت پایان شهریور ماه است وبعد از این تاریخ امکان شرکت در آزمون فراهم نمی باشد .

۳- بسته آموزشی خانواده مهدوی (کلیپ های اموزشی مهارتی )مرحله دوم از اول مهر ماه در همین سایت بارگذاری میشود که میتوانید در این مرحله به جای مطالعه کتاب فایل های آموزشی -مهارتی را مشاهده و با توجه به ثبت نام قبلی در مدرسه مجازی مهدویت با استفاده از کلمه عبور ورمز خود به مدرسه وارد شده و در آزمون این مرحله که همانند مرحله اول بیست سوال چهار گزینه ای میباشد در زمان مقررشرکت کنید (فایل کلیپ ها در طول برگزاری مسابقه قابل استفاده میباشد)

 *توضیح مهم : زمان شرکت در آزمون کلیپ های آموزشی از اول مهر لغایت پایان مهر ماه است وبعد از این تاریخ امکان شرکت در آزمون فراهم نمی باشد

۴- مرحله سوم جشنواره اختصاص به فرزندان کارکنان محترم دولت که در دوره اول متوسط مشغول به تحصیل میباشند دارد . در این مرحله هر یک از نوجوانان یک کلیپ یک دقیقه ای با موضوع ” برای آمدنت چه می کنم ؟ ” ساخته و از اول تا پایان مهر ماه فرصت دارند به شماره ۰۹۰۳۵۷۹۴۰۶۳ به نام فرهنگسرای ولاء در پیام رسان های ایتا ویا واتساپ با درج نام ونام خانوادگی ،نام پدر ،شماره ملی ، شماره تلفن همراه خود یا یکی از والدین ،نام استان وشهرستان ونام محل کار یکی از والدین شاغل را ارسال کنند .

۵-دریافت کنندگان جائزه به قید قرعه از میان قبول شدگان مشخص شده و طی پیامکی به انان درخواست شماره حساب میشود تا مبلغ جائزه به حساب آنان واریز گردد. ضمنا لیست قبولشدگان هر دستگاه و دریافت کنندگان جائزه به دستگاههای اجرائی مربوط اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.