اولین دوره جشنواره آذرخش جوانان

0

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره آذرخش جوانان به‌همت کمیته فرهنگی و هنری و اجتماعی شهر تهران با هدف گسترش فرهنگ اصیل ایرانی و استعدادیابی دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف آغاز به‌کار کرده‌است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره با هدف گسترش فرهنگ اصیل ایرانی و استعدادیابی دانش آموزان در زمینه‌های مختلف هنری، ایجاد زمینه برای بروز استعدادها و به‌کارگیری جوانان با استعداد در عرصه‌های مختلف برگزار و با شعار «هر جوان ایرانی یک استعداد» و «جوانان ایران توانمندند» فعالیت خود را آغاز کرده است.
شرکت در اولین دوره این جشنواره برای دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی آزاد بوده و مهلت ارسال آثار تا ۱۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ است. در پایان جشنواره نیز ضمن تقدیر از برگزیدگان، در عرصه های مختلف با آن ها همکاری می شود.
همچنین برگزاری این جشنواره به صورت مجازی است و اختتامیه آن با رعایت پروتکل های بهداشتی و شرایط کرونایی به صورت حضوری انجام می‌شود.
جشنواره آذرخش جوان در بخش های ساز و موسیقی، هنرهای تجسمی، عکاسی، نقالی، نویسندگی، هنرهای نمایشی، هنرهای آوایی، خوانندگی (ویژه پسران) برگزار می شود.
دبیران جشنواره سارینا نصیری و هانیه آقائی و هیئت داوران: حسین پاریاس؛ داور بخش عکاسی، متین رضوانی پور؛ داور بخش خوانندگی، پریسا امیری؛ داور بخش دوبله، سیمین قناتی؛ داور بخش هنرهای تجسمی، کبری بابایی داور؛ بخش نویسندگی، مینو آقایی نژاد؛ داور ناظر، زهرا طالبی؛ داور بخش ساز و موسیقی، بهاره میرزاپور؛ داور بخش نقالی و بخش هنرهای نمایشی و محبوبه عزیزی؛ داور بخش هنرهای آوا به جز دوبله هستند.
گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در دو بستر شاد و ایتا به آیدی Azrkhsh_javanan@ ارسال کرده و برای اطلاع بیشتر از جشنواره کانال رسمی این جشنواره را به آیدی festival_Azarakhsh_Javanan در پیام رسان ایتا دنبال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.