اختصاصی فارسی مچ؛
اختتامیه جشنواره سراسری فضل بی کران برگزار می شود

0

به گزارش «فارسی مچ» مراسم اختتامیه این جشنواره، شامگاه دوشنبه نهم فروردین ماه در قدمگاه علی علیه السلام مرکز هئیت ابوالفضلی سفید شهر، به صورت حضوری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دبیر علمی جشنواره ادبی هنری فضل بی کران از ارسال حدود ۴۰۰ اثر در هر سه بخش شعر، داستانک و موبایل گرافی به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره، شامگاه دوشنبه نهم فروردین ماه سال جدید  در قدمگاه علی علیه السلام مرکز هئیت ابوالفضلی سفید شهر، به صورت حضوری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

محمد غلامی نصرآبادی دبیر علمی جشنواره ادبی هنری فضل بی کران گفت: فراخوان جشنواره سراسری ادبی هنری فضل بی کران در سه بخشِ شعر، داستانک و موبایل گرافی با استقبال بالای شاعران، نویسندگان و شرکت کنندگان بخش عکاسی با موبایل در سراسر کشور مواجه شد.

غلامی نصرآبادی افزود: پس از اتمام مهلت ارسال آثار، حدود ۴۰۰  اثر در هر سه بخش  شعر، داستانک و موبایل گرافی به دبیرخانه جشنواره رسید که در بخشِ شعر و داستانک مجموعا بیش از ٣٠٠ اثر از ١٠٨ شاعر  و نویسنده دریافت شد و نهایتا پس از پالایش اولیه،  ۱۵٠ اثر  به مرحلۀ دوم داوری راه یافتند. با اجماع هیئت داوران جشنواره فضل بی کران، پس از حدود ۶ ساعت بررسی آثار، ١١ اثر به مرحله نهایی رسیدند. پس از بحث و گفتگو و نقد و بررسی، دربخش شعر ٣ اثر به عنوان برگزیده و دو اثر شایسته تقدیر انتخاب شدند. در بخش داستانک ١ اثر و دربخش موبایل گرافی هم ١ عکس به عنوان برتری دست یافتند.

محمد غلامی بیان داشت: خوشبختانه گسترۀ جغرافیاییِ آثار رسیده به دبیرخانه ، تمام  استان های ایران اسلامی و از شمالی ترین نقطه چون استان های گیلان و مازندران تا جنوبی ترین نقطه، استانهای بوشهر و هرمزگان و شرقی ترین نقطه یعنی استانهای خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان تا غربی ترین نقطه چون استان های کرمانشاه و ایلام را شامل می شود.

دبیر علمی جشنواره ادبی هنری فضل بی کران با بیان اینکه این جشنواره با همت جوانان مخلص هیئت حضرت ابوالفضل سفید شهر و همکاری انجمن ادبی مجلس افروز نصرآباد، انجمن ادبی علمدار سفید شهر، شورای اسلامی و شهرداری سفید شهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  آران و بیدگل برگزار می شود؛ خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیۀ  جشنواره سراسری ادبی هنری فضل بی کران، در شامگاه دوشنبه نهم فروردین ماه سال جدید در قدمگاه علی علیه السلام مرکز هیئت ابوالفضلی سفید شهر  با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، با حضور نماینده معزز مجلس شورای اسلامی و فرمانداران محترم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، اساتید و شاعران برجسته منطقه، برگزیدگان جشنواره و همچنین مردم ادب پرور و هنر آفرین سفید شهر برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.