راهنمای خرید کوادکوپتر

0

از سال ۲۰۱۳ که اولین کوادکوپتر تجاری-تفریحی در آمریکا رونمایی شد علاقه مردم به این محصول جذاب روز به روز بیشتر شد. مانند هر محصول تفریحی دیگری در ابتدای کار کوادکوپترها هم از انواع مختلفی برخوردار بودند ولی این تنوع بسیار کم بود و قیمت های آن به گونه‌ای بود که تنها افراد با تمکن مالی قدرت خرید آنها را داشتند. رفته‌رفته علاقه مردم به خرید کواد کوپتر و همچنین خرید کواد کوپتر دوربین دار کار شرکت های سازنده پهپاد را ترغیب کرد تا انواع مختلفی از کوادکوپتر های دوربین دار را برای جذب مشتری تولید کند.

شرکت ها در انواع مختلف و  قیمت های مختلف و با کارایی های گوناگون مدام در حال ساخت کوادکوپتر هایی هستند که بتوانند مشتری‌ها را به سمت خود جذب کند. افزایش مشتری در این حوزه هم باعث شد تا شرکت های سازنده پهباد بالا بگیرد و هر کدام سعی داشته باشند قابلیت های بیشتری را با قیمت کمتر به مشتریان ارائه دهند.

اگر شما هم تا کنون به فکر خرید کوادکوپتر افتاده باشید مطمئنا چند سوال ذهنتان را درگیر کرده است.

ما در اینجا سعی کرده‌ایم به متداول ترین سوالات در مورد خرید کوادکوپتر پاسخ دهیم تا بتوانید با مطالعه این مطلب انتخاب راحت تری بین دنیای تنوع این محصول داشته باشید.

 

قیمت خرید کواد کوپتر 

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که چه مقدار می خواهید برای خرید کوادکوپتر هزینه کنید.  این موضوع طیف وسیعی از تنوع موجود در بازار را از حیطه انتخاب شما خارج می کند. انتخاب قیمت باعث می شود تا شما بتوانید روی تعداد محدودتری است کوادکوپترها تصمیم گیری و انتخاب بهتری داشته باشید.

بدون اینکه قیمت انتخاب کنید تنوع بسیار زیادی از کوادکوپترها مواجه می‌شوید که مطمئن مقایسه آنها هم اصلاً منطقی نیست مقایسه ی کواد کوپتر با دوربین کیفیت پایین و موتورهای ضعیف مطمئناً نمی‌تواند کار درستی با مقایسه ی کوادکوپتر حرفه ای با کیفیت دوربین بسیار بالا باشد بنابراین با توجه به اینکه قیمت کوادکوپتر های مبتدی و حرفه ای با توجه به قابلیت‌های آنها بسیار تغییر می کند بهتر است اولین نکته برای شما تعیین کردن محدوده قیمت باشد و اصلاً به عنوان مثال در نظر بگیرید که شما یک کوادکوپتر بین ۲ تا ۳ میلیون تومان می خواهید.

قابلیت های کواد کوپتر

نسخه بعدی که باید به آن توجه کنید این است که چه قابلیت هایی از یک کوادکوپتر میخواهید. اصولا اگر اولین بار است که  پهپاد می‌گیرید و تجربه خلبانی و پرواز ندارید باید آموزش پرواز ببینید و برای آن تمرین کنید. بهترین راه برای تمرین پرواز دادن یک کوادکوپتر کوچک در محیط‌های مختلف است کم کم می توانید با استفاده از این کوادکوپتر و موانع سر راه کنترل دقیق تری روی پرنده داشته باشید. اگر قصد خرید کوادکوپتر گرانقیمت را دارید پیشنهاد می‌کنیم که در ابتدا یک کوادکوپتر ارزان قیمت کوچک تهیه کنید و با آن پرواز را یاد بگیرید و مطمئنا کسی نمی خواهد که با پرنده گران قیمت خود و کرش داشته باشد بنابراین مهارت خلبانی شما در این مرحله بسیار مهم خواهد بود.

بعد از اینکه روی خلبانی پرنده ها تمرکز کردید و آموزش دیدید می‌توانید برای خرید کوادکوپتر دوربین دار گرانقیمت تهیه کنید اما اگر قصد دارید دوباره هزینه کنید بهتر است در مراحل اول دوربین کوادکوپتر را بردارید و با اون آموزش ببینید .دوربین کوادکوپتر باعث می‌شود تا تمرکز شما به کار روی پرواز معطوف شود بعد از اینکه مطمئن یک خلبان خوب هستید می توانید دوربین را نصب کنید و از تصویربرداری لذت ببرید.

 

نسخه اصل و فیک

نکته مهمی که در مورد کوادکوپتر ها وجود دارد این است که خوشبختانه نسخه فیک و اصل برای مدلهای مختلف در بازار وجود ندارد هر مدل از مدل های ارزان قیمت های گران قیمت دارای یک نسخه در بازار هستند و اصل بودن آنها فقط حقوقی از فروشنده ها برای گران فروختن آنها به شماست.

نکته دیگر توجه کنید که هیچ شرکت سازنده کوادکوپتری در ایران نمایندگی ندارد بنابراین تصور اینکه شما با خرید یک کواد کوپتر از نمایندگی بتوانید از خدمات بعدی شرکت سازنده آن استفاده کنید هم کمی دور از ذهن است شما باید به فروشنده پرنده خود در ایران اعتماد کنید و در صورت مشکل با کواد کوپتر را نزد آن ببرید.

منبع : سایت ایستگاه پرواز

توجه: این پست تبلیغاتی می باشد و محتویات آن از طرف فارسی مچ نه تایید و نه رد می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.