نهمین جشنواره جایزه ادبی «یوسف» برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان نهمین دوره جایزه ادبی یوسف ویژه داستان های کوتاه دفاع مقدس و مقاومت اسلامی از سوی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ علاقه‌مندان به شرکت در نهمین دوره جشنواره جایزه ادبی یوسف می‌توانند داستان‌های کوتاه خود را حداکثر در ۱۵ صفحه (چهار هزار کلمه) به‌صورت وُرد یا پی دی اف ارسال کنند.

محورهای نگارش داستان در این دوره شامل «دفاع مقدس و مقاومت اسلامی»، «دفاع مقدس و دستاوردهای چهل ساله»، «چهل سالگی دفاع مقدس»، «خاطرات زنان در دفاع مقدس»، مقاومت شهرها در دفاع مقدس»، «خاطرات آزاداگان، جانبازان و همسران آنان»، «وحدت و همگرایی اسلامی»، «امتداد دفاع مقدس در مدافعان سلامت» و «مدافعان سلامت» هستند.

بخش ویژه جشنواره با موضوع مدافعان سلامت است و به صورت جداگانه داوری خواهد شد.

مهلت ارسال آثار تا ۲۰ دی ماه است و  آثار منتخب پس از معرفی از سوی دبیرخانه استانی، جهت رقابت در مرحله نهایی، به دبیرخانه کشوری ارسال می شوند.

علاقه مندان می توانند آثار خود را در هر استان به دبیرخانه همان استان و در تهران به شماره ۰۹۱۲۰۶۴۲۶۳۳ در پیام رسان ایتا، سروش و تلگرام و یا ایمیل bonyaddefateh@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.