طراحی انواع پوستر برای جشنواره ها

0

طراحی انواع پوستر برای جشنواره ها

هر ساله یا در ماه های مختلف در نقاط مختلف کشور جشنواره ها و مسابقاتی برگزار می شود که بسیاری از این مسابقه را ما در سایت فارسی مچ به اطلاع شما عزیزان می رسانیم .

در این مراسمات هرکس با توجه به حیطه شغلی خود به مواردی توجه میکند و بیشتر مورد بررسی قرار میدهد . با توجه به این موضوع همیشه در هر جشنواره یا مراسم طراحی پوستر و بنر های جذاب به چشم می خورد .

پوستر های تبلیغاتی در یک مراسم نقش مهمی دارد ، انتقال پیام برگزار کننده به بازدیدکنندگان و حضار از مهم ویژگی بنر های موجود در این مراسمات است . پس باید دقت ویژه در طراحی آن ها صورت گیرد .

طراحی انواع پوستر برای جشنواره ها

نداشتن یک طراحی سایت خوب نقطه ضعف شرکت کنندگان است :

یک موضوع کلیدی این است که اغلب شرکت کننده می دانند پای در چه مسیری می گذارند و می دانند بسیاری آن ها را زیر ذره بین قرار می دهند ، اما ما توجه کرده ایم که یک ضعف اساسی وجود دارد و آن این است که بسیاری از این شرکت کنندگان برای خود یک صفحه اختصاصی اینترنتی مانند وب سایت اختصاصی ندارند ، نه همه ان ها بلکه حداقل تا میزانی که ما مشاهده و بررسی داشتیم به نتیجه ی مطلوبی نرسیدیم .

داشتن یک سایت اختصاصی با طراحی خوب و کاربر پسند در این روزها به نوعی الزام به حساب می آید و اگر شما دارای یک طراحی سایت بر اساس محتوا اثر خود باشید مطمئنا اثرات بسیاری خوبی روی کار شما می گذارد .

از آن مهم تر دارا بودن بخش هویت بصری است که می توانیم این مسیر را کمی امیدوار کننده بدانیم ، برای مثال وقتی شما می خواهید در جشنواره ای شرکت کنید اگر یک هویت از خود داشته باشید در راه خوبی قدم گذاشته اید ، این هویت می تواند در ساختار برند سازی شما موثر باشد و هم اگر از نظر بصری یعنی تصویری به لوگو داشته باشید قطعا در ذهن مخاطب جای خوبی برای خود بازخواهی کرد .

اغلب برای ساخت لوگوی خود از پارسی طرح ایرانیان کمک میگیرد که ما هم صفحه ی آن ها را به شما معرفی می کنیم که اگر تمایل داشتید وارد این عرصه شوید ، حتما از تجربیات تیم پارسی طرح ایرانیان برای داشتن یک لوگو جهت برندینگ و … استفاده کنید .

ابتدا از این لینک صفحه ی مورد نظر استفاده کنید و بعد وارد این لینک صفحه مورد نظر شوید .

فارغ از این موضوعات ، برای شرکت کنندگانی که وارد این جشنواره ها می شوند خیلی مهم بوده که نتیجه خوبی از خروجی آن بدست آورد .

پس علاوه بر محتوای اصلی اثر خود در حوزه ای که فعالیت می کنند . نباید از مباحث گرافیک در آن قافل شوند ، چون همین موضوعات در کنار هم هستند که یک پروژه ی اساسی و موثر را ایجاد میکنند .

توجه: این پست تبلیغاتی می باشد و محتویات آن از طرف فارسی مچ نه تایید و نه رد می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.