وردپرس فارسی: گوگل

0

توجه: این پست تبلیغاتی می باشد و محتویات آن از طرف فارسی مچ نه تایید و نه رد می شود.

وردپرس در سال ۲۰۱۹ ، بعد از ۱۵ سال ، گوگل نحوه عملکرد nofollow را تغییر داد. اکنون این یک اشاره برای خزیدن و رتبه بندی است. آنها همچنین دو ویژگی جدید با نام تجاری rel = “ugc” و rel = “حمایت ” اضافه کردند.
براساس این اطلاعیه ، وردپرس برای پیوندهایی است که شما نمی خواهید به هر نوع تاییدیه دلالت کنید یا اعتبار رتبه بندی را به صفحه دیگری منتقل کنید. حمایت مالی به همان شیوه کار می کند ، اما همچنین نشان می دهد که این لینک یک تبلیغ ، قرار دادن پولی ، حمایت مالی یا وابستگی است. UGC (محتوای تولید شده توسط کاربر) نیز مانند nofollow کار می کند اما نشان می دهد که این لینک توسط شخص دیگری اضافه شده است. UGC باید برای نظرات ، پست های انجمن یا هر بخش محتوای دیگری که کاربران می توانند محتوا را اضافه کنند ، استفاده شود.

کاربرد وردپرس: 

ویژگی های جدید اختیاری است. وردپرس از مردم می خواهد که از آنها استفاده کنند تا بتوانند الگوهای پیوند و نحوه پیوند افراد در وب را بهتر درک کنند. اما در این زمان ، اگر نمی خواهید تغییر دهید.

برای کسانی از شما که از استفاده می کنید ، می دانید که ما اوایل پشتیبانی را از UGC و ویژگی های حمایت شده اضافه کردیم. در واقع ، ما شروع به جمع آوری داده ها کردیم و فیلترها را در مدت دو روز از اعلام رسمی به ابزار اضافه کردیم.

با توجه به این واقعیت و حمایت مالی وردپرس و UGC اختیاری است ، ما فکر کردیم که داده های خود را جمع می کنیم تا ببینیم افراد اغلب از آنها استفاده می کنند. برای انجام این کار ، سایت های برتر ۱۱۰k را توسط Rank مطالعه کردیم.

چقدر رایج است؟
۱۰٫۶٪ از کلیه بک لینکهای موجود در سایتهای ۱۱۰k برتر ، دارای پیوند نیستند.

درصد بک لینک های بعدی

در حالی که دلایل موجهی برای استفاده از وجود دارد ، مانند استفاده از آن در نظرات در وبلاگ ، این درصد بسیار بالا است. این احتمالاً یکی از دلایلی است که گوگل تغییر نام خانوادگی را به یک اشاره اعلام کرد. ما تعداد زیادی از وب سایت های اصلی را می بینیم که از لینک های خارجی مانند ویکی پدیا ، فوربز ، کارآفرین ، ، NFL و بسیاری دیگر استفاده می کنند. حدس من این است که مردم برای جلوگیری از مجازات های پیوند یا جلوگیری از محافظت از PageRank برای سایت خود ، که این کار نمی کند ، از این استفاده می کردند.

در اطلاعیه ای از گوگل ، آنها اشاره کردند که متن لنگر پیوند بسیار با ارزش است زیرا محتوای مرتبط را توصیف می کند. با استفاده از مدل اشاره ، اکنون می توانند از این اطلاعات برای درک بهتر الگوهای پیوند غیر طبیعی استفاده کنند.

پس زمینه. در مورد پیوندهای داخلی چطور؟

درصد گل سرخ داخلی

ما در ۳/۳۵ درصد از سایتهایی که مورد مطالعه قرار گرفتیم ، پیگیری داخلی پیدا کردیم. آنها ۳٫۶ درصد از کل پیوندهای داخلی را تشکیل می دهند. در حالی که به نظر نمی رسد ۳٫۶٪ زیاد باشد ، این تعداد باید نزدیک به صفر باشد. من یک سئو فنی هستم و نمی توانم به یک مورد واحد فکر کنم که در لینک های داخلی خود از استفاده کنم. من می دانم که برخی از افراد این کار را برای مجسمه سازی PageRank یا تلاش برای مسدود کردن فهرست بندی وردپرس صفحات انجام می دهند ، که قبلاً برای کار با صفحاتی که از هرجای دیگر پیوند نداشتند ، انجام می شود ، اما هرگز راهی عالی برای جلوگیری از فهرست بندی نبود. اگر از nofollow برای جلوگیری از فهرست شدن صفحات استفاده می کنید ، گزینه های بهتری دارید.

آیا افرادی از ویژگی های و حمایت مالی استفاده می کنند؟
به سختی. تنها ۰٫۴۴٪ دامنه های مراجعه کننده به سایتهای ۱۱۰k برتر از rel = “ugc” استفاده می کنند ، و حتی با حمایت مالی rel = “حتی در ۰٫۰۱٪ دامنه های ارجاع شده نیز پایین می آیند. درمورد تعداد کل لینک دهنده های حاوی ویژگی ها ، فقط ۰٫۰۱۶٪ دارای rel = “ugc” هستند و فقط ۰٫۰۰۸٪ دارای rel = “حمایت” می شوند.

لینک های پشتیبان مالی شده توسط

این غیر منتظره نبود زیرا ویژگیهای جدید اختیاری هستند. در عوض بیشتر سایتها فقط از استفاده می کنند.

آیا افرادی که از صفات موجود در پیوندهای داخلی استفاده می کنند؟
ما همچنین می خواستیم ببینیم که مردم چگونه از این ویژگی های پیوند در لینک های داخلی در سایت های خود استفاده می کنند. وقتی این کار را کردیم ، من انتظار داشتم از استفاده کنم اما منتظر دیدن UGC یا حمایت از داده ها نبودم.

۳٫۱٪ از سایتهای مورد مطالعه از = “” در پیوندهای داخلی استفاده می کنند و برای rel = “حمایت مالی” به ۰٫۱۴٪ می رسد. برای کل پیوندهای داخلی حاوی ویژگیها ، ۰۰۰۲/۰٪ دارای rel = “ugc” و ۰٫۰۰۱۶٪ دارای rel = “حمایت شده” بودند.

لینک های داخلی حمایت مالی ugc

این حس برای UGC در پیوندهای داخلی منطقی است. با اضافه کردن این در مقیاس ، بسیاری از برنامه نویسان یا افزونه ها احتمالاً به طور خودکار  آن را برای اظهار نظر در بخش ها یا بخش های محتوای تولید شده توسط کاربر اضافه می کنند ، جایی که ممکن است افراد همچنان به صفحات دیگر سایت پیوند دهند.

تصویر درج ۰
نمونه ای از پیوند داخلی با rel = “ugc”.

هرچند حمایت از نمایش داده ها ، مرا شگفت زده کرد. چرا شخصی هزینه پرداخت لینک داخلی در وب سایت خود را پرداخت  می کند؟ من فکر می کنم بیشتر موارد حمایت مالی در لینک های داخلی خطای کاربر است ، اما ممکن است برخی سایت ها به طور خودکار آن را برای پست های مهمان یا تبلیغات اضافه کنند.

 

ما می خواستیم ببینیم با استفاده از ویژگی های جدید می توانیم الگویی در سایت ها پیدا کنیم. فکر ما این بود که وب سایتهای شخصی این خصوصیات را اتخاذ نمی کنند ، اما شاید برخی از سیستم های CMS یا افزونه ها پشتیبانی اضافه کنند.

ما به CMS استفاده شده در ۷،۱۳۰ سایت پرداختیم. این تعداد کل سایتهای شناسایی شده:

در اینجا وردپرس ویژگی بارز آن است. پشتیبانی UGC را در نسخه ۵٫۳ اضافه کرده است ، و ما دریافتیم که برخی از افزونه ها پشتیبانی را برای حمایت مالی اضافه کرده اند. این اکثریت تاکنون پذیرش اکثریت فرزندان است. من پایگاه داده Tiki Wiki را نیز بررسی کردم اما هیچ گونه ذکری از این ویژگی ها پیدا نکردم ، بنابراین به احتمال زیاد این تعداد کمی از سایتها به صورت یک طرفه هستند ، زیرا بسیاری از سایتها به دلیل وجود هیچ نشانه ای از تصویب گسترده در سیستم عاملها ، استفاده نمی کنند.

افکار نهایی وردپرس
از خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم استفاده شود ، بالقوه بسیار زیاد. با تغییر Google به یک مدل اشاره ، انتظار دارم نتایج جستجو حتی بیشتر مرتبط شوند زیرا آنها می توانند از متن لنگر پیوندهای nofollow سیگنال های بیشتری استفاده کنند. بدون هیچ نوع اتخاذ اجباری ، UGC و ویژگی های حمایت شده احتمالاً به سیستمهای مختلفی احتیاج دارند تا بتوانند آنها را اتخاذ کنند ، قبل از اینکه مشترک  وردپرس شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.