روانشناسی زبان انگلیسی چگونه است؟

0

توجه: این پست تبلیغاتی می باشد و محتویات آن از طرف فارسی مچ نه تایید و نه رد می شود.

میخواهید یک زبان خارجی مثل زبان آلمانی یا زبان فرانسه را سریع تر یاد بگیرید؟ یا میخواهید در کلاس آموزش آیلتس شرکت کنید؟ در این مطلب چند روش ساده برای این کار داریم.

۱- روی فرایند تمرکز کنید، نه نتیجه

وقتی به یادگیری زبان انگلیسی فکر می کنیم، بیشتر انرژی خود را روی نتیجه متمرکز می کنیم. هدف ما از یادگیری زبان مواردی مانند ایجاد ارتباط با همکاران خارجی، پرسیدن آدرس در یک کشور خارجی و یا خواندن کتاب به زبان خارجی است. اما نکته ای که غالباً فراموش می کنیم این است که بین دو نقطه شروع و پایان مسیری وجود دارد که مستلزم تلاش، دقت و تمرکز است.

تمرکز روی پیچیدگی های فرایند یادگیری به جای نتیجه احتمالی آن، شما را از استرس ها رها می کند و درنهایت تأثیر مثبتی برسرعت پیشرفتتان می گذارد (ما اغلب توانایی های خود را بیش از حد ارزیابی می کنیم و انتظار داریم زودتر از حد ممکن به نتیجه برسیم). اگر تمرکز خود را به جای نتیجه روی مسیر بگذارید در صورت بروز تأخیر یا شرایط غیرقابل پیش بینی برنامه تحصیلی شما دچار مشکل نخواهد شد.

عجله نکنید – روند یادگیری ممکن است برای افراد مختلف سریع تر یا کندتر باشد.

 ۲- روزانه ۲۰ تا ۳۰ دقیقه تمرین کنید

برای ایجاد عادات یادگیری جدید، به یاد داشته باشید که به کیفیت توجه کنید نه کمیت. لازم نیست ساعت های طولانی مطالعه کنید. بهتر است انواع فعالیت هایی که می توانند برای توسعه مهارت های جدید انگلیسی به شما کمک کنند را امتحان کنید (بخوانید، واژگان جدید را حفظ کنید، فیلم تماشا کنید)، اما به یاد داشته باشید که این فعالیت ها را باید به صورت مرتب انجام دهید. در دانشگاه کپلان، ما از یک روش یادگیری آزمایش شده برای تقویت زبان استفاده می کنیم: +K.

“روش K + تاکنون نتایج خوبی داشته است: این روش برای بهینه سازی فرایند یادگیری زبان انگلیسی از طریق بازخورد علمی و یادگیری گروهی مبتنی بر هدف طراحی شده است. هدف از رویکرد Kaplan این است که زبان آموزان بتوانند از بهترین فرصتها برای یادگیری زبان در یک گروه استفاده کنند. زبان آموزان از نظر کمیت و کیفیت نیازهای فردی متفاوتی دارند، به همین دلیل ما K +tools را ارائه کردیم، یک سیستم آنلاین که به شما اجازه می دهد به تنهایی تمرین کنید، و در کلاس درس و خارج از کلاس یادگیری مؤثرتر و جالب تری را تجربه کنید”

۳- زبان انگلیسی را در زندگی روزمره خود ادغام کنید

اما سعی کنید آگاهانه این کار را انجام دهید. به عنوان مثال، به جای چسباندن ترجمه اشیا روی آنها، هر بار که از وسیله ای استفاده می کنید از خود بپرسید که “به زبان انگلیسی چه می شود؟” این به شما کمک می کند تا اطلاعات را حفظ کنید.

تا حد امکان از مهارت های جدید انگلیسی خود استفاده کنید.

۴- عباراتی که زمان مکث کردن در مکالمه بکار می روند را یاد بگیرید

برای اینکه در گفتگو با یک انگلیسی زبان بومی یا کسی که بهتر از شما انگلیسی صحبت می کند، شرمنده نشوید، وقت بگذارید و عباراتی را که می توانند در زمان مکث و تفکر در مکالمه بکار روند را یاد بگیرید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.