مسابقه اینترنتی مدرس، اسوه فقاهت و سیاست

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه اینترنتی «شهید مدرس(ره)، اسوه فقاهت و سیاست» از سوی موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با اشاره به فرار رسیدن هشتاد و دومین سالگرد شهادت آیت الله مدرس(ره) گفت: شهید مدرس(ره) مجاهد و عالمی پرهیزگار بود که زندگی، اخلاق، رفتار و نیز جهت گیری‎های سیاسی و اجتماعی وی برای مشتاقان حق و حقیقت نمونه خوبی است.

این مسابقه در راستای تبین شخصیت، معرفی اندیشه‌ها و مقام شهید آیت الله مدرس(ره) برای جوانان و بیان دیدگاه‌های معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری در خصوص شخصیت این سید جلیل القدر از یکم آذر در حال برگزاری است.
رئوف سیدنژاد یادآور شد: برگزاری این مسابقه تا پایان آذر ماه ادامه دارد که به نفرات برگزیده به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.
‌سید نژاد تصریح کرد: مسابقه کتاب خوانی «شهید آیت الله مدرس، اسوه فقاهت و سیاست» بیش از ۱۰ سال است که به صورت سراسری برگزار می‌شود که هر ساله بیش از دو هزار نفر در این مسابقه شرکت می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی مجتمع فرهنگی زیارتگاه شهید مدرس(ره) به آدرس www.shahidmodarres.com در مسابقه شرکت کنند.

دریافت فایل منبع مسابقه

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.