نخستین جشنواره‌ی ملی عکس حیات‌وحش ایران

0

به گزارش «فارسی مچ» نخستین سالانه ملی عکس حیات وحش ایران با هدف شناخت توانمندی‌ها، کمک به نوآوری عکاسی حیات‌وحش به عنوان ابزاری فنی در ثبت رخدادهای تنوع زیستی و شناسایی وضعیت گونه های در معرض تهدید اسفندماه جاری در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره برای اولین بار با همکاری و نظارت دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان حفاظت محیط زیست کشور، توسط بنیاد تنوع زیستی هامون در سطح ملی اجرا خواهد شد.

کمک به ارتقای سطح عکاسی حیات‌وحش به عنوان ابزار فنی در ثبت اطلاعات محیط زیست، زمینه‌سازی برای توجه بیشتر رسانه‌های همگانی و عموم جامعه به حفاظت از حیات‌وحش، تبادل اطلاعات و کمک به تولید یا افزایش کمی و کیفی اطلاعات و آثار تصویری از وضعیت گونه‌های جانوری به عنوان اهداف این سالانه هنری طبیعت‌محور اعلام شده است.

به همین منظور دبیرخانه اجرایی سالانه ملی عکس حیات وحش ایران از تمامی علاقمندان، عکاسان، کارشناسان و فعالان حوزه‌ی حیات‌وحش دعوت می‌کند تا آثار تصویری خود با موضوعات زندگی و زیستگاه طبیعی جانوران، رفتارشناسی گونه‌ها، زادآوری، آشیانه سازی و دیگر سوژه‌های مرتبط با حیات وحش را طبق فراخوان برنامه جهت داوری و انتخاب و حضور در نمایشگاه پایانی این جشنواره، به ستاد برگزاری ارسال نمایند.

سایت Iranwp.photos پایگاه اطلاع رسانی جشنواره‌ی عکس حیات وحش ایران برای ارتباط با ستاد برگزاری، آماده هماهنگی و همکاری با علاقمندان به مشارکت در این رویداد است.

ثبت نام و ارسال عکس به این مسابقه ملی برای تمامی علاقمندان آزاد و رایگان بوده و از هفته پایانی آبان‌ماه تا بهمن ماه ادامه دارد.
دبیرخانه: تهران. فلکه اول صادقیه. خیابان شهید رحیمی. پلاک ۲۷ تلفن: ۴۴۲۶۱۳۱۹ تلگرام: ۰۹۳۹۱۹۵۳۱۳۱

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.