تمدید ششمین دوره سوگواره ملی عاشورایی سفر تا صفر

0

به گزارش «فارسی مچ» با توجه به درخواست مکرر متقاضیان و اختلالات پیش آمده اخیر در اینترنت کشور، مهلت ارسال آثار ششمین سوگواره ملی عاشورایی سفر تا صفر تا ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ ششمین دوره سوگواره ملی عاشورایی سفر تا صفر در ۵ بخش و ۱۱ رشته و در سطح ملی توسط دانشگاه قم برگزار می شود.

بخش های سوگواره:
بخش عمومی: این بخش شامل ۶ رشته می باشد که هر شرکت کننده می تواند در هر رشته تعداد ۵ اثر را برای شرکت در مسابقه ارسال نماید، آیین نامه هر بخش بصورت مجزا در سایت قرار دارد که با مراجعه به آن می توانید شرایط آثار ارسالی را بررسی نمایید. لازم بذکر است شرکت کنندگان در بخش دانشگاهی نیز می توانند در این بخش شرکت کنند لذا برخی قوانین همپوشانی دارد.
این بخش شامل رشته‌های عکس، شعر، داستان کوتاه، نرم افزار دسکتاپی، نرم افزار تلفن همراه و فیلم مستند کوتاه می باشد.
بخش دانشگاهی: این بخش شامل ۵ رشته می باشد که هر شرکت کننده می تواند در هر رشته تعداد ۵ اثر را برای شرکت در مسابقه ارسال نماید، ایین نامه هر بخش بصورت مجزا در سایت قرار دارد که با مراجعه به آن می توانید شرایط آثار ارسالی را بررسی نمایید. لازم بذکر است شرکت کنندگان در بخش باید حتما از دانشجویان یا پرسنل یا اساتید دانشگاه هایی باشند و افراد غیر امکان شرکت در این بخش را ندارند، همچنین شرکت کنندگان از دانشگاه های سراسر کشور مجاز به شرکت می باشند.
این بخش شامل رشته‌های پادکست، نماهنگ، شبکه اجتماعی اینستاگرام، سیرمطالعاتی و اینفوگرافی می باشد.

آیین نامه عمومی مشترک:

۱_ برای هر اثر ارسالی در سوگواره می‌بایست شناسنامه اثر تکمیل و همراه اثر ارسال گردد؛ در قسمت شرح محتوای اثر را توصیف کرده و توضیحاتی که لازم است را درج نمایید.

۲_کلیه حقوق مادی و معنوی آثار ارسالی برای هرگونه بهره‌برداری در اختیار دبیرخانه سوگواره می باشد.

۳_محدودیتی برای شرکت متقاضیان در رشته های مختلف سوگواره وجود ندارد.

۴_مطابق آئین نامه سوگواره، هر زمان عدم صحت مدارک ارئه شده و اصالت آثار ارسالی از جانب متقاضی برای دبیرخانه محرز شود، اثر مربوطه حذف شده و مسئولیت کلیه عواقب آن بر عهده‌ی متقاضی خواهد بود.

۵_به آثار برگزیده که بیش از یک خالق داشته باشند فقط یک جایزه تعلق خواهد گرفت.

۶_دبیرخانه جشنواره با توجه به نظر شورای سیاست گذاری سوگواره و هیات داوری می‌تواند در صورت کیفیت نداشتن آثار ارسالی در بخش های مختلف سوگواره، جوایز اعلام شده را به تناسب تغییر دهد.

۷_آثاری که درسوگواره های مشابه برگزیده شده اند حق شرکت درسوگواره را نخواهند داشت.

۸_در تمامی رشته های سوگواره آثاری که از نگاه دبیرخانه به لحاظ مفهوم و محتوا نامرتبط تلقی شوند از دور مسابقات کنارگذاشته خواهند شد.

۹_آثار ارسالی به سوگواره باید مطابق با موازین جمهوری اسلامی ایران باشند.

۱۰_امکان شرکت برای تمامی غیر ایرانیان مقیم جمهوری اسلامی ایران، به شرط رعایت قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم می‌باشد.

۱۱_در خصوص آثار راه یافته به مرحله نهایی ارسال اصل اثر به دبیرخانه سوگواره الزامی می‌باشد.

۱۲_ایمیل ،شماره تلفن همراه و اطلاعات وارد شده در فرم های مربوطه پل ارتباطی آتی دبیرخانه سوگواره با متقاضیان و شرکت کنندگان خواهد بود، لذا در تکمیل اطلاعات دقت فرمائید.

مهلت ارسال آثار: ۱۵ دی ماه ۹۸

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت جشنواره سفر تا صفر به آدرس www.safartasafar.com مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.