سیزدهمین دوره پویش ملی مطالعاتی روشنا

0

به گزارش «فارسی مچ» سیزدهمین دوره پویش ملی مطالعاتی روشنا با محوریت کتاب «پنجره‌های_تشنه» به قلم آقای مهدی قزلی و جوایز نقدی به ارزش ۲۸۰ میلیون ریال برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ کتاب پنجره‌های تشنه که مفتخر به تقریظ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، روزنوشت ‌های انتقال ضریح جدید حرم مطهر امام حسین علیه السلام از قم به کربلای معلی می‌باشد.
کتاب «پنجره‌ های تشنه»، فقط یک سفرنامه نیست که صرفاً به توصیف اماکن و آدم‌ها و غذاهای هر محل و مکان بپردازد، بلکه نتیجه نگاه هنرمندانه، کنجکاو و نکته‌یاب نویسنده در برخورد با مردمان هر منطقه است. نگاهی که #رهبر معظم انقلاب در تقریظ خود بر این کتاب آن را بسیار خوب و با ذوق و سلیقه دانسته‌اند.
این کتاب توسط انتشارات سوره‌ مهر چاپ شده بود که به همت پویش مطالعاتی روشنا برای سیزدهمین دوره این پویش ملی انتخاب، بازنشر و در فروشگاه‌ها و کتابفروشی های کل کشور توزیع شد.
شما میتوانید کتاب پنجره‌های تشنه را در پویش مطالعاتی روشنا با کاهش قیمت ۵۰ درصدی از ۴۰.۰۰۰تومان به ۲۰.۰۰۰تومان از کتابفروشی‌های سراسر کشور و یا ارسال عدد ۵ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ خریداری و تهیه نمایید.
کتاب پنجره‌های‌تشنه فقط تحت عنوان پویش مطلعاتی روشنا دارای ۵۰ درصد تخفیف می‌باشد که با قیمت ۲۰.۰۰۰تومان در دسترس عموم قرار گرفته است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.