دوازدهمین سوگواره رسانه های دیجیتال مهر محرم

1

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان دوازدهمین سوگواره ملی و پنجمین مسابقه بین المللی رسانه های دیجیتال «مهرمحرم» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دبیر سوگواره بین‌المللی مهر محرم گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در دوازدهمین دوره مسابقه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال مهر محرم، به پایگاه رسمی مهر محرم مراجعه کنند.
میثم قدس پور افزود: سوگواره بین المللی مهر محرم با مشارکت مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود و هدف از برگزاری آن گسترش فرهنگ و هنر عاشورایی در جامعه است.
به گفته وی، این سوگواره امسال با راه اندازی پویش جهانی مهرمحرم با هشتگ های فارسی #مهر_محرم #مهر_حسینی وعربی #حب_الحسین_یجمعنا #حب_الحسین_یعرفنا و انگلیسی #hussainUnitsUs و #kindMoharram به دنبال نقش آفرینی فعال تر در حوزه فضای مجازی و افزایش مشارکت مردمی در تولید محتوای دیجیتال عاشورایی است.
علاقه مندان به شرکت در مسابقه رسانه های دیجیتال مهر محرم، می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.mehremoharram.ir و مطالعه فراخوان هر بخش برای ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند
این سوگواره از سال ۱۳۸۷ در استان سمنان آغاز به کارکرده و تاکنون ۱۱ دوره آن به طور متوالی برگزار شده و دوازدهمین سوگواره و پنجمین مسابقه بین المللی رسانه های دیجیتال “مهرمحرم” امسال برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.