فراخوان جایزه ویژه «فرور» در جشنواره فیلم سبز

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران،  جایزه ویژه «دکتر تقی فرور» را در جوایز بین المللی خود قرار داد .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مهدی توحیدپور، دبیر اجرایی جشنواره جهانی فیلم سبز و مدیر عامل سمن تمدن سبز هنرمندان حامی محیط زیست در مراسم شب شادروان تقی فرور که در سالگرد درگذشت این فعال پیشکسوت محیط زیست برگزار شد گفت: جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران با توجه به یک عمر تلاش بی‌وقفه دانشمند فقید دکتر تقی فرور، از بنیانگذاران و پیشکسوتان فعالیت مشارکت مدنی در جهت توسعه پایدار و حفاظت محیط زیست، جایزه ویژه‌ای را به نام این بزرگ‌مرد اعطا کند که نخستین جایزه در دوره آینده (هفتم) این جشنواره اعطا خواهد شد.

به گفته توحیدپور بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران، این جایزه به بهترین طرح، فعالیت یا محصول فرهنگی-هنری در زمینه توسعه پایدار جوامع محلی تقدیم خواهد شد.

وی تاکید کرد: شرایط پذیرش نامزدها، میزان جایزه، معیارهای امتیازدهی، ترکیب داوران و چگونگی اهدای آن در فراخوان هر دوره جشنواره اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.