فراخوان برگزاری مسابقه «کرامت آسمانی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر اداره ارشاد ایجرود گفت: به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت ثامن‌الحجج علی‌بن‌موسی‌ الرضا(ع) مسابقه کتابخوانی در شهر زرین‌آباد ایجرود برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، احسان پیشکاری، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجرود در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: دهه کرامت فرصت مناسبی است برای معرفی زندگینامه، سیره و معارف رضوی است تا بتوانیم از زندگی ائمه معصومین(ع) و دریای معرفت آنان بهره جوییم.

این مسئول از مسابقه کتابخوانی با عنوان «کرامت رضوی» در شهر زرین‌آباد خبر داد و گفت: تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی و آشنایی هر چه بیشتر با روحیه کرامت و بخشندگی از اهداف این مسابقه است.

وی بخشندگی و ترغیب فرهنگ مطالعه در بین عموم مردم خصوصاً نسل جوان امروز را از دیگر اهداف این مسابقه برشمرد و افزود: انتقال پیام‌های دینی و آشنایی مردم با سیره زندگی ائمه اطهار (ع) در قالب جذاب مانند مسابقات از شیوه‌های مؤثر کار فرهنگی است.

پیشکاری یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقه و دریافت سئوالات و فرم پاسخ‌نامه مربوطه تا ۵ مرداد ماه سال جاری به دبیرخانه این اداره مراجعه و به برندگان این مسابقه به قید قرعه و به رسم یاد بود هدایایی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.