فراخوان برگزاری مسابقه «کرامت آسمانی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر اداره ارشاد ایجرود گفت: به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت ثامن‌الحجج علی‌بن‌موسی‌ الرضا(ع) مسابقه کتابخوانی در شهر زرین‌آباد ایجرود برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، احسان پیشکاری، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجرود در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: دهه کرامت فرصت مناسبی است برای معرفی زندگینامه، سیره و معارف رضوی است تا بتوانیم از زندگی ائمه معصومین(ع) و دریای معرفت آنان بهره جوییم.

این مسئول از مسابقه کتابخوانی با عنوان «کرامت رضوی» در شهر زرین‌آباد خبر داد و گفت: تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی و آشنایی هر چه بیشتر با روحیه کرامت و بخشندگی از اهداف این مسابقه است.

وی بخشندگی و ترغیب فرهنگ مطالعه در بین عموم مردم خصوصاً نسل جوان امروز را از دیگر اهداف این مسابقه برشمرد و افزود: انتقال پیام‌های دینی و آشنایی مردم با سیره زندگی ائمه اطهار (ع) در قالب جذاب مانند مسابقات از شیوه‌های مؤثر کار فرهنگی است.

پیشکاری یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقه و دریافت سئوالات و فرم پاسخ‌نامه مربوطه تا ۵ مرداد ماه سال جاری به دبیرخانه این اداره مراجعه و به برندگان این مسابقه به قید قرعه و به رسم یاد بود هدایایی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.