اعلام فراخوان سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد

0

به گزارش «فارسی مچ»، سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد موسوم به “خانه بهار ۹۹ ” با هدف جلب مشارکت هنرمندان و تزئین این شهر در نوروز سال آینده، فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در نشست خبری سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد گفت: امسال برخلاف سال‌های گذشته، فراخوان این جشنواره زودتر از موعد منتشر و سعی شد که عنصر زمان به عنوان مهم‌ترین امتیاز برای شرکت هنرمندان در این جشنواره در نظر گرفته شود.

محمد محسن مصحفی افزود: راه‌اندازی بازار هنری، ابتکار دیگر سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد است و در این جشنواره تلاش می‌کنیم تا با برگزاری کارگاه‌های ایده‌پردازی به آثار کیفی و کاملی دست پیدا کنیم

رئیس اداره هنری معاونت فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد نیز در این نشست گفت:در سومین دوره جشنواره هنرهای شهری با سه رویکرد محتوایی با عناوین “مشهد الرضا (ع) شهر زیارت و معنویت”، “من مشهد را دوست دارم” و “مشهد گلستان می‌شود” کار خود را آغاز می‌کنیم.

صدرا یوسفی افزود: بخش اصلی این جشنواره شامل یادمان‌های شهر، دیوارنگاری، آذین بندی، گل‌آرایی، هنرهای نمایشی و گرافیک شهری است و در بخش دانشگاهی، پروژه‌های دانشجویی هنر شهری، نقد و تحلیل هنر شهری عرضه می شود و در این بخش به حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی می‌پردازیم و بخش جنبی جشنواره نیز شامل دعوت از هنرمندان بین‌المللی و برپایی بازار هنرهای شهری است.

وی ادامه داد: فرصت ارسال آثار در بخش اصلی تا ابتدای آبان‌ماه سال ۹۸ و در بخش گل آرایی تا هفتم شهریورماه ۹۸ پیش‌بینی شده  و برگزاری نشست‌های تخصصی و برگزاری کارگاه‌های ایده پردازی و بارش فکری هنرمندان از جمله نوآوری‌های دیگر این دوره از جشنواره هنرهای شهری است که با هدف ارتقاء سطح کیفی آثار و تکامل آن انجام می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.