اعلام فراخوان سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد

0

به گزارش «فارسی مچ»، سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد موسوم به “خانه بهار ۹۹ ” با هدف جلب مشارکت هنرمندان و تزئین این شهر در نوروز سال آینده، فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در نشست خبری سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد گفت: امسال برخلاف سال‌های گذشته، فراخوان این جشنواره زودتر از موعد منتشر و سعی شد که عنصر زمان به عنوان مهم‌ترین امتیاز برای شرکت هنرمندان در این جشنواره در نظر گرفته شود.

محمد محسن مصحفی افزود: راه‌اندازی بازار هنری، ابتکار دیگر سومین جشنواره هنرهای شهری مشهد است و در این جشنواره تلاش می‌کنیم تا با برگزاری کارگاه‌های ایده‌پردازی به آثار کیفی و کاملی دست پیدا کنیم

رئیس اداره هنری معاونت فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد نیز در این نشست گفت:در سومین دوره جشنواره هنرهای شهری با سه رویکرد محتوایی با عناوین “مشهد الرضا (ع) شهر زیارت و معنویت”، “من مشهد را دوست دارم” و “مشهد گلستان می‌شود” کار خود را آغاز می‌کنیم.

صدرا یوسفی افزود: بخش اصلی این جشنواره شامل یادمان‌های شهر، دیوارنگاری، آذین بندی، گل‌آرایی، هنرهای نمایشی و گرافیک شهری است و در بخش دانشگاهی، پروژه‌های دانشجویی هنر شهری، نقد و تحلیل هنر شهری عرضه می شود و در این بخش به حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی می‌پردازیم و بخش جنبی جشنواره نیز شامل دعوت از هنرمندان بین‌المللی و برپایی بازار هنرهای شهری است.

وی ادامه داد: فرصت ارسال آثار در بخش اصلی تا ابتدای آبان‌ماه سال ۹۸ و در بخش گل آرایی تا هفتم شهریورماه ۹۸ پیش‌بینی شده  و برگزاری نشست‌های تخصصی و برگزاری کارگاه‌های ایده پردازی و بارش فکری هنرمندان از جمله نوآوری‌های دیگر این دوره از جشنواره هنرهای شهری است که با هدف ارتقاء سطح کیفی آثار و تکامل آن انجام می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.