فراخوان چالش نوآوری “طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها”

0

به گزارش «فارسی مچ»، رویداد چالش نوآوری “طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناور­ها” اول مرداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، دکتر علیرضا پازکی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور این واحد گفت: برگزاری رویدادهای چالش محور، فرایند رقابت هدفمند برای یافتن راه ‌حل‌های فناورانه و کاربردی برای حل مشکلات بنگاه‌های صنعتی یا توسعه خدمات و محصولات نوآورانه است، از این رو شرکت‌های صنعتی خصوصی یا سازمان ها و نهادهای دولتی می‌توانند، مناسب‌ترین راه‌حل‌های فناورانه را برای غلبه بر مشکلات خود بیابند و برای سرمایه گذاری بر روی طرح ها اقدام کنند.

دانشیار واحد یادگار امام (ره) شهرری افزود:  از اعضای هیئت علمی، محققان، دانشجویان و صاحبان صنایع داخل و خارج واحد دعوت می شود حداکثر تا تاریخ ۲۰ تیر ضمن ثبت نام، ایده های خلاقانه خود را به آدرسEvand.com/events/isti-iausr  ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.