فراخوان نخستین جشنواره ملی «کاما» در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین جشنواره ملی «کاما» (کتاب افراد دارای معلولیت ایران) با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر افراد دارای معلولیت امروز (۲ تیر) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستین جشنواره ملی «کاما» از سوی انجمن نابینایان ایران و انجمن علمی و آفرینش‌های هنری معلولان ایران و با مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران باید با پر کردن کاربرگ مخصوص جشنواره، کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

آثار ارسالی به این جشنواره باید نخستین بار در پنج سال اخیر از سال ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۷ منتشر شده باشند و کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.

همچنین، آثاری در این جشنواره داوری و ارزیابی می‌شوند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌نام را پر کرده و به همراه ۲ نسخه از کتاب به دبیرخانه ارسال کنند.

موضوعات اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی مربوط به انواع معلولیت، توان‌بخشی افراد دارای معلولیت، روان‌شناسی مشاوره و پیشگیری از انواع معلولیت، شهرسازی، فضاهای شهری و مناسب‌ سازی آن‌ها برای افراد دارای معلولیت، تربیت‌بدنی، فضاهای ورزشی و مناسب‌سازی آن‌ها برای افراد دارای معلولیت، پزشکی مرتبط با افراد دارای معلولیت، ادبیات داستانی، شعر، هنر، تاریخ و کتاب‌های نشر بریل از محورهای نخستین جشنواره ملی «کاما» است.

خاطرنشان می شود: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ مرداد سال جاری آثار خود را به نشانی تهران، خیابان استاد نجات الهی، خیابان اراک، پلاک ۴۶، طبقه همکف ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز به نشانی www.adlhamgam.ir مراجعه یا با شماره تلفن‌های ۸۸۹۱۳۶۶۳ ۰۲۱ و ۸۸۹۰۶۶۷۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.