فراخوان مقاله پنجمین همایش «مالی اسلامی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان مقاله پنجمین همایش «مالی اسلامی» که در تاریخ دهم آذر ماه ۹۸ در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌شود، از سوی انجمن مالی اسلامی ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محور اصلی این همایش «بازار مالی اسلامی، رونق تولید و چالش‌ها و راهکارها» است. در این محور، مسائلی نظیر نقش بازار سرمایه در رونق تولید، نقش ابزارهای مالی اسلامی در رونق تولید؛ آخرین دستاوردها، نقش نهادهای مالی اسلامی در رونق تولید، آخرین دستاوردها، جایگاه نظام رتبه بندی اعتباری در تأمین مالی اسلامی، بازار سرمایه اسلامی، کسب و کارهای نوظهور و رونق تولید، بازار سرمایه اسلامی و فین تک‌ها، فرصت‌ها و چالش‌ها، ظرفیت‌های بازار سرمایه در تحقق قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و ابزارهای مالی اسلامی، الزامات قانونی و استانداردهای گزارشگری مالی و سایر موضوعات مرتبط مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

همچنین مسائلی از قبیل: بازار پول در رونق تولید، ابزارهای مالی اسلامی و سیاست‌های پولی؛ الزامات و راهکارها، نقش و جایگاه ابزارهای مالی اسلامی در تحقق بانکداری بدون ربا، الزامات و چارچوب‌های حاکمیت شرکتی در بانکداری بدون ربا، بررسی و آسیب شناسی فقهی رمزارزها و کاربرد آن در نظام پولی، بانکداری بدون ربا و فین تک‌ها، فرصت‌ها و چالش‌ها، ظرفیت‌های بازار پول در تحقق قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی، نقش بازار بیمه در رونق تولید، بیمه اسلامی (تکافل)، مفاهیم، الزامات و چالش‌ها، نقش بیمه اسلامی در مدیریت ریسک بنگاه‌های تولیدی و صادراتی، بیمه اسلامی و فین‌تک‌ها، فرصت‌ها و چالش‌ها، بیمه اسلامی و ضمانت اوراق تأمین مالی اسلامی، راهکارهای پیش رو، الزامات و چارچوب‌های حاکمیت شرکتی در بیمه اسلامی، ظرفیت‌های صنعت بیمه در تحقق قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی، از جمله محورهای ارسال مقاله به این همایش هستند.

مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۵ مهر ماه ۹۸ و مهلت ارسال مقاله کامل، ۱۵ مهر ماه ۹۸ است. نشانی دبیرخانه اجرایی همایش، تهران، بزرگراه شهید چمران، دانشگاه امام صاق (ع)، ساختمان مرکزی، انجمن مالی اسلامی ایران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۵۱۱۸۶۰۱ تماس برقرار کرده یا به سایت همایش به آدرس www.ciif.ir مراجعه کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.