فراخوان مقاله به شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

1

به گزارش «فارسی مچ»، شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران توسط موسسه کارگزار روابط عمومی با موضوع «مدیریت و برنامه ریزی برای روابط عمومی» روزهای ۱۶ تا ۱۷مهر‌ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیرخانه شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران از تمام استادان، متخصصان، کارشناسان، دانشجویان و علاقه‌مندان فعال در حوزه روابط عمومی خواست مقالات علمی پژوهشی خود را به دبیرخانه کنفرانس به نشانی الکترونیکی info@irancpr.ir ارسال کنند.

شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران توسط موسسه کارگزار روابط عمومی با موضوع «مدیریت و برنامه ریزی برای روابط عمومی» روزهای ۱۶ تا ۱۷مهر‌ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

دبیرخانه این کنفرانس از تمام متخصصان دعوت کرده است تا با ارائه مقالات خود در ده محور اصلی “چرا مدیریت و برنامه‌ریزی در روابط عمومی اهمیت دارد؟”، “تحقیق در مدیریت علمی روابط عمومی”، “نقش روابط عمومی در مدیریت استراتژیکی”، “مدیریت استراتژیکی برنامه‌های روابط عمومی”، “نحوه‌ نگارش یک برنامه‌ جامع برای روابط عمومی”، “درک فرایند‌ برنامه‌ریزی برای کارزارهای روابط عمومی”، “الگوهای مدیریت روابط عمومی در عصر دیجیتالی شدن”، “اندازه گیری و ارزیابی برنامه های روابط عمومی”، “تقویم اجرایی، یک ضرورت برای روابط عمومی” و “بررسی و تبیین عملکرد و چالش های مدیریت روابط عمومی در ایران” به وب سایت اختصاصی این کنفرانش به نشانی www.irancpr.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، فرصت ارائه کامل مقاله را تا پایان ۳۰ مرداد ماه سال ۹۸ تعیین کرده است.

این‌ کنفرانس قرار است با حضور مدیران، استادان، کارشناسان و دانشجویان روابط عمومی برگزار شود و هدف آن، استفاده از یک رویداد الهام بخش و تعاملی به منظور افزایش مهارت ها، ارتباطات و تبادل اطلاعات و دستاوردهای جدید و کاربردی در این حوزه اعلام شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.