فراخوان مسابقه فرهنگی دل نوشته ای به شهدای گمنام

2

به گزارش «فارسی مچ»، معاون فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری مسابقه فرهنگی دل نوشته ای به شهدا خبر داد و گفت: این مسابقه در مراسم تشیع شهدای گمنام و شهدای شناسایی شده دفاع مقدس استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه فرهنگی دل نوشته ای به شهدای گمنام و شهدای شناسایی شده دفاع مقدس توسط واحد شعر و داستان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود.

معاون فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: نام آوران گمنام «دلنوشته ای به شهدای گرانقدر گمنام» و ملکوت تکلم «دلنوشته ای به شهدای تازه تفحص شده و به آغوش وطن بازگشته» از بخش های مسابقه فرهنگی دل نوشته ای به شهدای گمنام و شهدای شناسایی شده دفاع مقدس است.

نژاد حسینی بابیان اینکه شرکت در این مسابقه بدون محدودیت سنی است ابراز کرد: علاقه مندان می توانند تا ٣١ تیرماه جاری آثار خود را به واحد شعر و موسیقی این اداره کل ارسال کنند.

وی بابیان اینکه به برگزیدگان جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود گفت: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٣٣٣٣۴٨٩٠-٠٣٨ داخلی ٢٠٣ تماس بگیرند.

خاطرنشان می شود: مراسم تشیع شهدا روز شنبه ۸ تیرماه و همزمان با شهادت امام جعفر صادق (علیه السلام) از مقابل میدان امامزادگان دو خاتون (سلام الله علیها) شهرکرد آغاز می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.