فراخوان مسابقه «آثار ادبی» با عنوان «افشای حقوق بشر آمریکایی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان استانی تهیه و تولید آثار ادبی، هنری و مجازی به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی گرجی عصر امروز در جلسه هماهنگی هفتم تیر اظهارداشت: در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و در راستای آشکار کردن چهره‌ نفاق و دروغ‌گویی قدرت‌های استکباری و به منظور بهره‌برداری از ظرفیت حادثه هفتم تیر و شهدای گلگون کفن این فاجعه غم بار به ویژه شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و شهید دیارمان شهید رحمان استکی فراخوان استانی تهیه و تولید آثار ادبی، هنری و مجازی برگزار می‌شود.

وی منویات رهبری درباره تبیین جنایات آمریکا در این هفته را فصل‌الخطاب هنرمندان و فعالان مجازی دانست و افزود: این فراخوان با توجه به عناوین روزهای هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار شده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: موضوع آثار باید مرتبط با حقوق بشر آمریکایی و دشمنی با تفکر انقلابی و ارکان نظام اسلامی، ایران اسلامی، آماج کینه و خصومت نظام سلطه و ایادی آن، روز ملی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی، ۱۷ هزار شهید ترور، قربانیان خشونت تروریسم بین‌الملل، گروهای تروریستی و جنایات سازمان یافته، زاییده استراتژی آمریکا و صهیونسم بین‌الملل، حقوق بشر اسلامی، سند زیست کریمانه و متعالی بشریت و روز افشای حقوق بشر آمریکایی تدوین شوند.

گرجی با اشاره به شرایط عمومی این فراخوان گفت: دبیرخانه همایش ارسال کننده را صاحب اثر تلقی می‌کند و در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، اثر ارسالی حذف و عواقب آن نیز متوجه ارسال کننده خواهد بود.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی نیز وجود ندارد، ادامه داد: شرکت در بخش‌های جشنواره تابع شرایط سنی نیست و ارائه آثار در موضوع عناوین هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی دارای اولویت است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: فراخوان در سطح استانی برگزار و آثار باید به زبان فارسی ارائه شود.

گرجی افزود: دبیرخانه فراخوان مجاز است آثار انتخاب شده را در امور انتشاراتی، تبلیغاتی، و اطلاع رسانی مورد استفاده قراردهد.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵ تیرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: کلیپ کوتاه، پوستر، نماهنگ، مستند، شعر، طراحی پوستر سخن‌نگاشت و محتوای ویژه فضای مجازی از جمله بخش‌های مسابقه هستند و به ۷ برنده کارت هدیه نقدی اهداء می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به نحوه ارسال آثار بیان کرد: ذکر مشخصات شامل، نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت، تلفن ثابت و همراه و کد ملی به همراه هر اثر و ارسال از طریق شناسه کاربری fajr_chb1@ در پیام‌رسان ایتا یا سروش، ارسال پستی یا مراجعه حضوری به آدرس: شهرکرد، بلوار انقلاب، کوی فرهنگیان، خیابان پیروزی، نبش خیابان ۱۲ فروردین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری واحد روابط عمومی مراجعه نمایند.

وی افزود: برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به سایت http://chaharmahal.ccoip.ir و یا کانال فضای مجازی ایتا و سروش با شناسه fajr_chb@ مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.