فراخوان مسابقه «آثار ادبی» با عنوان «افشای حقوق بشر آمریکایی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان استانی تهیه و تولید آثار ادبی، هنری و مجازی به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی گرجی عصر امروز در جلسه هماهنگی هفتم تیر اظهارداشت: در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و در راستای آشکار کردن چهره‌ نفاق و دروغ‌گویی قدرت‌های استکباری و به منظور بهره‌برداری از ظرفیت حادثه هفتم تیر و شهدای گلگون کفن این فاجعه غم بار به ویژه شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و شهید دیارمان شهید رحمان استکی فراخوان استانی تهیه و تولید آثار ادبی، هنری و مجازی برگزار می‌شود.

وی منویات رهبری درباره تبیین جنایات آمریکا در این هفته را فصل‌الخطاب هنرمندان و فعالان مجازی دانست و افزود: این فراخوان با توجه به عناوین روزهای هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار شده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: موضوع آثار باید مرتبط با حقوق بشر آمریکایی و دشمنی با تفکر انقلابی و ارکان نظام اسلامی، ایران اسلامی، آماج کینه و خصومت نظام سلطه و ایادی آن، روز ملی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی، ۱۷ هزار شهید ترور، قربانیان خشونت تروریسم بین‌الملل، گروهای تروریستی و جنایات سازمان یافته، زاییده استراتژی آمریکا و صهیونسم بین‌الملل، حقوق بشر اسلامی، سند زیست کریمانه و متعالی بشریت و روز افشای حقوق بشر آمریکایی تدوین شوند.

گرجی با اشاره به شرایط عمومی این فراخوان گفت: دبیرخانه همایش ارسال کننده را صاحب اثر تلقی می‌کند و در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، اثر ارسالی حذف و عواقب آن نیز متوجه ارسال کننده خواهد بود.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی نیز وجود ندارد، ادامه داد: شرکت در بخش‌های جشنواره تابع شرایط سنی نیست و ارائه آثار در موضوع عناوین هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی دارای اولویت است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: فراخوان در سطح استانی برگزار و آثار باید به زبان فارسی ارائه شود.

گرجی افزود: دبیرخانه فراخوان مجاز است آثار انتخاب شده را در امور انتشاراتی، تبلیغاتی، و اطلاع رسانی مورد استفاده قراردهد.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵ تیرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: کلیپ کوتاه، پوستر، نماهنگ، مستند، شعر، طراحی پوستر سخن‌نگاشت و محتوای ویژه فضای مجازی از جمله بخش‌های مسابقه هستند و به ۷ برنده کارت هدیه نقدی اهداء می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به نحوه ارسال آثار بیان کرد: ذکر مشخصات شامل، نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت، تلفن ثابت و همراه و کد ملی به همراه هر اثر و ارسال از طریق شناسه کاربری fajr_chb1@ در پیام‌رسان ایتا یا سروش، ارسال پستی یا مراجعه حضوری به آدرس: شهرکرد، بلوار انقلاب، کوی فرهنگیان، خیابان پیروزی، نبش خیابان ۱۲ فروردین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری واحد روابط عمومی مراجعه نمایند.

وی افزود: برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید به سایت http://chaharmahal.ccoip.ir و یا کانال فضای مجازی ایتا و سروش با شناسه fajr_chb@ مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.