فراخوان فیلم سازان برای جشنواره‌ فیلم کودک در ایتالیا

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره فیلم (Innocenti) توسط دفتر تحقیقات کودک یونیسف امسال اولین دوره خود را در شهر فلوارنس ایتالیا برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کنوانسیون حقوق کودک سازمان ملل (CRC) و دفتر تحقیقات کودکان یونیسف موسوم به (Innocenti) امسال و در سی‌اُمین سالگرد فعالیت خود جشنواره فیلم کودک «Innocenti» را از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۹( سوم تا پنجم آبان ماه) در ایتالیا کلید می‌زند.

جشنواره فیلم (Innocenti) با هدف نمایش و تبلیغ شیوه‌ها و فرایندهای شکل‌گیری کودک و کودکی با توجه به دغدغه‌های دنیای مدرن در قالب بازتاب تجارب کودکان در زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی و نهادهای سازمان‌های مدنی است تا بتواند تصویری روشن‌تری از آینده‌ی کودکان امروز ارائه دهد. اولویت این جشنواره، در قالب فیلم / ویدئو و مولتی مدیایی است که توسط کودک، نوجوان و یا جوانان نوشته، ساخته یا شکل گرفته باشد.

این رویداد در دو گروه سنی فیلم سازان زیر ۲۰ سال و بزرگسال برگزار می‌شود. آخرین مهلت ثبت نام جشنواره تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۹ برابر با ۹ مرداد ۱۳۹۸ است. علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمائید:

https://www.unicef-irc.org/article/۱۹۰۹-unicef-innocenti-film-festival.html

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.