فراخوان شرکت در مسابقه عکس عناب

0

به گزارش «فارسی مچ»، جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی همزمان با برگزاری همایش ملی عناب، مسابقه عکس عناب برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: مسابقه عکس عناب، رویدادی است که همزمان با همایش ملی عناب در سوم شهریور برگزار می شود.

آقای صادقی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقه بکارگیری هنر در بیان اهمیت و جایگاه عناب در توسعه اقتصادی منطقه جنوب خراسان است، افزود: عناب، رونق و توسعه اقتصادی، عناب و فرهنگ زندگی روستایی، طبیعت و منظره نگاری عناب، موضوعات مسابقه عکس عناب است.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال عکس عناب ، ۱۰ مرداد است، گفت: همه عکاسان آماتور و حرفه ای می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان افزود: نگاه مستنـد هدف اصلی این مسابقه است و عکس‌های دستکاری‌شده به شکلی که ویژگی مستند بودن آن از بین رفته باشد، پذیرفته نخواهد شد.

آقای صادقی با بیان اینکه هر عکاس می‌تواند حداکثر ۱۰ عکس به دبیرخانه مسابقه ارسال کند، گفت: آثار می‌تواند رنگی یا سیاه و سفید باشد و  باید به صورت فایل اصلی و در اندازه ضلع بزرگ حداکثر ۷۰ سانتیمتر روی DVD به آدرس دبیرخانه واقع در خیابان پاسداران، میدان قدس، جهاددانشگاهی خراسان جنوبی و یا از طریق مراجعه به سایت همایش ملی عناب(jujube2019.ir) ارسال شود.
وی افزود: برگزار کننده مسابقه میتواند از آثار پذیرفته شده بعد از داوری برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی عکاس بهره بگیرد و ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات این مسابقه است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.