فراخوان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی برای ثبت نام مولفان، مترجمان، مصححان و ناشران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: برای شانزدهمین سال متوالی انتخاب بهترین کتاب سال خراسان رضوی پاییز امسال انجام می‌گیرد و لازم است نویسندگان بهترین آثار خود را برای رقابت در این جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.

افشین تحفه گر افزود: پوستر این مسابقه، هفته گذشته همزمان با افتتاحیه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان با حضور مشاور امور برنامه ریزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

وی افزود: مؤلفان، مترجمان، مصححان و ناشران می‌توانند کتابهای منتشر شده خود را تا ۳۰ شهریور ماه امسال به دبیرخانه دائمی انتخاب کتاب سال در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ارسال کنند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: شرط شرکت در این دوره انتخاب کتاب سال، کتابهای منتشر شده چاپ اول بوده که در سال ۱۳۹۷ و نیمه اول سال ۱۳۹۸ توسط ناشران خراسان رضوی به چاپ رسیده باشند.

تحفه گر افزود: موضوعات مورد پذیرش دین، ادبیات، کلیات، علوم اجتماعی، علوم تربیتی و روانشناسی، هنر، کودک و نوجوان و ترجمه است و بخش‌های ویژه این دوره انتخاب کتاب سال شامل اقتصاد فرهنگ و فرهنگ اقتصاد، رونق تولید، بیانیه گام دوم انقلاب، ادبیات پایداری و امر به معروف و نهی از منکر است.

وی گفت: خراسان رضوی ۸۱۷ ناشر دارد که از این تعداد ۴۲۷ ناشر فعال هستند و پارسال با صدور مجوز چاپ سه هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب جدید، شمار مجوز کتابهای چاپ نخست در خراسان رضوی نسبت به سال پیش از آن افزایش یافت با این حال پارسال در مجموع شش میلیون و ۴۸۸ هزار و ۳۲۰ جلد کتاب در خراسان رضوی به چاپ رسید که این تعداد در مقایسه با سال ۱۳۹۶ به لحاظ تیراژ کاهش داشت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.