فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان در سال ۱۳۹۸ توسط انجمن هنرهای نمایشی استان و معاونت هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد شهرستان سمنان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سرپرست انجمن نمایش استان سمنان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به برگزاری سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان در آبان ۹۸ گفت: با انتشار فراخوان شرکت در سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان، گروه‌های نمایشی تا پایان تیرماه فرصت دارند فرم تقاضای حضور در این جشواره را ارائه دهند، فرم‌های این جشنواره شامل قوانین و شیوه نامه شرکت در جشنواره است.

احمد مرادی حقیق افزود: سرپرستان گروه‌های نمایشی می‌توانند جهت دریافت فرم تقاضای شرکت در جشنواره به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خود مراجعه کنند و گروه‌هایی که مایل هستند آثار خود را مستقیم به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر ارسال کنند می‌توانند با شیوه نامه‌ای که انجمن هنرهای نمایشی در اختیار آنها قرار می‌دهد، از نمایش خود تصویربرداری کنند و فیلم اثر را به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تهران ارسال نمایند.

بررسی و انتخاب آثار توسط سه نفر از استادان تئاتر در تاریخ ۱۵ تا ۲۰ مهر ۹۸ انجام می‌شود و تا ۳۰ مهرماه اسامی گروه‌های پذیرفته شده برای شرکت در سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان اعلام می‌شود.

سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان در دو بخش خیابانی و صحنه‌ای ۱۷ مهر ۹۸ در شهرستان گرمسار با حضور گروه‌های راه یافته به این جشنواره و با داوری استادان تئاتر کشور برگزار می‌شود و آثار برگزیده به جشنواره تئاتر منطقه‌ای فجر معرفی می‌شوند.

در حال حاضر ۱۹ گروه نمایشی ثبت شده زیر نظر دفتر هنرهای نمایشی در استان سمنان فعالیت می‌کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.