فراخوان رقابت SUPER GREEN، SUPER CLEAN and SUPER LEAN

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره سالانه Wonderfruit در زمینه ی معماری، هنر، موسیقی و ایده هایی است که راه حل های خلاقانه برای زندگی پایدار را ارائه میدهند و جامعه جهانی را برای گرامیداشت آن به دور هم جمع میکند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این یک فراخوان برای طراحان و معماران از سراسر جهان برای طراحی یک غرفه نمایشگاه (pavilion) پایدار در Wonderfruit ۲۰۱۹ است.

طراحی باید ویژگی ها و فرهنگ Wonderfruit را در بر داشته باشد، به عنوان یک ایده روشنگر برای برند های قدرتمند عمل کند و بین ارزش های اخلاقی برند ارتباط برقرار کند. ضد آب، پایدار، سبک وزن، هوشمند و محصور شده باشد.در آن از مواد محلی مانند چمن، بامبو، چوب، گِل و غیره و یا مواد پایدار ابداعی دیگر استفاده شود.

اندازه طرح ۱۲۰ متر مربع است و جوری ساخته شود که حداقل تا ۵ سال ، با هیچ تاثیر منفی زیست محیطی باقی بماند، همچنین تکامل ساختار در طول زمان و سازگاری آن با تغییر شرایط محیطی در یک مکان گرمسیری را در نظر بگیرید.

رادیکال و عملکردی، کنجکاو و شگفت انگیز باشد، به مدولار بودن، انعطاف پذیری، قابلیت توسعه، طول عمر، سبک وزنی و استحکام آن و غیره توجه داشته باشید.

در ضمن توانایی ساخته شدن در یک ماه را داشته باشد.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد اطلاعات تماس، رزومه و طرح خود را به برنامه ارسال نمایند.

هیئت داوران در مرحله اول۲۰ طرح منتخب را بررسی میکنند و در نهایت شش طرح نهایی اعلام میشوند که از میان آنها یک طرح به عنوان اثر برگزیده انتخاب میشود.

جایزه:

تیم طراحی منتخب (حداکثر ۲ نفر) برای یک ماه اقامت در تایلند دعوت خواهند شد تا با معمار محلی و تیم هنرمندان برای انجام طراحی خود، برای شرکت Wonderfruit ۲۰۱۹ آشنا شوند.

مهلت ثبت نام: ۱۵ جولای ۲۰۱۹ (۲۴ تیر ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.