فراخوان جشنواره شعر و داستان کودک و نوجوان اصفهان شهر من

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین جشنواره شعر و داستان کودک و نوجوان اصفهان «شهر من» در اصفهان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر جشنواره «شهر من» در آئین رونمایی از پوستر جشنواره گفت: نخستین جشنواره شعر و داستان کودک و نوجوان اصفهان «شهر من» شامل شش موضوع اصلی اخلاق شهروندی و سلامت روان، حمل‌ونقل عمومی و پاک، پسماند و بازیافت، پارک‌ها و فضای سبز، آتش‌نشانی و حوادث ایمنی و مصرف بهینه انرژی است.

سعید معتمدی افزود: نویسندگان و شاعران فعال در عرصه ادبیات کودک و نوجوان در بخش‌های داستان خردسال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ سال، نوجوان و بخش شعر خردسال، کودک و نوجوان می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ مهر به دبیرخانه جشنواره به نشانی اصفهان میدان لاله، خیابان طبیب اصفهانی اداره توسعه فرهنگ شهروندی ارسال کنند.

وی گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان جشنواره را با هدف غنی‌سازی و افزایش سطح کیفی متون ادبی فرهنگ شهروندی، متناسب با نیاز‌های زندگی شهروندان برگزار می‌کند.

معتمدی با اشاره به اینکه آثار ارسالی به این جشنواره نیز نباید قبلاً چاپ یا در جشنواره‌ای حائز رتبه شده باشند افزود: اختتامیه این جشنواره آذر امسال برگزار می‌شود و به نفرات اول تا سوم هر بخش لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا می‌شودو از ۱۰ اثر شایسته نیز تقدیر می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.