فراخوان ثبت‌نام در سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

0

به گزارش «فارسی مچ»، سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور، فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری‌های علمی و فناوری در سطح جهانی و شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان جشنواره برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، کشاورزی و منابع طبیعی، طرح موفق در تولید ملی، فناوری‌های شیمیایی، معماری و شهرسازی، برق و کامپیوتر، محیط زیست، فناوری نانو، مکاترونیک، علوم پایه، مکانیک، هوافضا، عمران و هنر از زمینه‌های علمی مورد پذیرش در سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی است.
متقاضیان می‌توانند تا پایان شهریور ۹۸ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی – جشنواره بین‌المللی خوارزمی اقدام کنند.
گفتنی است مهلت ثبت‌نام در بیست‌ویکمین جشنواره جوان خوارزمی نیز با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران جوان کشور، تسهیل مسیر تجاری‌سازی و کاربردی کردن نتایج تحقیقات جوانان کشور و شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان تا پایان تیرماه ۹۸ است.

متقاضیان متولد ۱۳۶۳/۱/۱ به بعد می‌توانند تا پایان تیرماه ۹۸ به پایگاه اطلاع‌رسانی www.khwarizmi.ir مراجعه و در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی – جشنواره جوان خوارزمی ثبت‌نام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.