فراخوان برگزاری سومین دوره جایزه کتاب سال ایلام

0

به گزارش «فارسی مچ»،برگزاری سومین دوره جایزه کتاب سال ایلام با انتشار پوستر و فراخوان طی هفته جاری در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: سومین دوره کتاب سال استان ایلام با هدف حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان و مصححان و ناشران متعهد و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی، اعتلا و توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در آذرماه امسال برگزار می‌شود.

منصور محبی روز سه شنبه در گفت وگویی خبری افزود: با هدف حمایت و تشویق نویسندگان و اهل قلم و ناشران متعهد و نیز توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و با مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری اقلیم هشت ایلام، خانه کتاب جمهوری اسلامی ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، سومین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام برگزار می‌شود.

وی با اشاره به انتشار فراخوان این ایین اظهار داشت: در این دوره آثار چاپ شده سال ١٣٩٧ پذیرفته می‌شود و مؤلفان بومی استان ایلام می‌توانند در تمامی موضوع و مؤلفان غیر ایلامی با موضوع ایلام، تعداد ۲نسخه از کتاب خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال، به نشانی ایلام، انتهای خیابان ٢۴ متری رسالت، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ارسال کنند.

وی با بیان اینکه، کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد و ملاک سال انتشار، شناسنامه کتاب خواهد بود، افزود: دبیرخانه، آثار را در سه گروه تألیف، ترجمه و تدوین متون می‌پذیرد و مهلت ارسال آثار تا پایان شهریورماه ١٣٩٨ خواهد بود.

به اظهار وی آثار منتشر شده مؤلفان و پدیدآورندگان ایرانی و خارجی در حوزه ایلام شناسی، آثار مؤلفان و پدیدآورندگان ایلامی در تمام حوزه‌ها، آثاری که برای اولین‌بار در سال ۱۳۹۷ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ شده باشند می‌توانند در سومین دوره جایزه کتاب سال شرکت کنند. ملاک سال انتشار، شناسنامه کتاب خواهد بود.

بر اساس فراخوان منتشر شده، آثار در سه گروه تالیف، ترجمه و احیاء قابل بررسی است و ویراست جدید آثار علمی، چنان‌چه به تشخیص گروه داوری ۴۰ درصد نسبت به ویراست قبلی تغییر کرده باشد، مجدداً قابل بررسی خواهد بود. همچنین کتاب‌های آموزشی از دایره انتخاب و داوری جایزه کتاب سال خارج می‌شوند.

هر جلد از کتاب‌های دوره‌ای در صورت استقلال محتوایی، حکم یک کتاب مستقل را دارد در غیر این صورت بررسی کتاب منوط به ارائه نیمی از مجلدات است. همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد و هر مولف باید دو نسخه از اثر خود را برای شرکت در داوری حداکثر تا پایان شهریورماه به دبیرخانه این جایزه ارسال کند. آثار دریافت‌شده بازگردانده نمی‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در سومین جایزه کتاب سال استان ایلام تا پایان شهریور سال جاری آثار خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال ایلام واقع در ایلام، انتهای خیابان ۲۴ متری رسالت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دبیرخانه جایزه کتاب سال ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی ilam.farhang.gov.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ۰۸۴-۳۳۳۳۴۷۳۰ و ۳۳۳۳۸۵۱۰ تماس بگیرند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.