داوران جشنواره ملی و بین المللی عکس شیراز انتخاب شدند

2

به گزارش «فارسی مچ»، ششمین جشنواره ملی و سومین جشنواره بین المللی عکس شیراز امروز داوران خویش را برگزید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در این دوره دبیرخانه جهت تکریم نظر شرکت کنندگان، داوران خویش را با ترکیبی تقریبا جدید نسبت به  دوره های پیشین برگزید تا این رویداد فرهنگی هر ساله با تغییراتی هر چند کوچک موجب تاثیراتی بهتر در فضای هنری و فرهنگی شهر شیراز شود.

«مریم زندی» عکاس برجسته و پیشکسوت عکاسی، «غزاله هدایت» عکاس، مدرس دانشگاه و نویسنده، «کاوه فرزانه» عکاس، نویسنده و مدرس عکاسی، «صیاد نبوی» عکاس، مدرس دانشگاه و منتقد، «محمد ناصری» عکاس و فیلمساز، «علی سامعی» عکاس و داور بین المللی، «افشین آریافر» عکاس و مدرس عکاسی و «مهدی یزدانی» عکاس و مدرس عکاسی، داورانی هستد که در کنار هم ششمین جشنواره ملی و سومین جشنواره بین المللی عکس شیراز امروز را داوری خواهند کرد.
در این دوره که آخرین مهلت ارسال آثار تا شنبه ۸ تیر بود به درخواست شرکت کنندگان و به امید اینکه آثار فاخرتری از این عزیزان دریافت شود، پس از هماهنگی با داوران تا ۵ شنبه ۲۰ تیر ماه تمدید شد.
این دوره از جشنواره در چهار بخش شامل بخش ملی و بین المللی با موضوع «شهروند فرهنگ مدار» (تک عکس)، بخش ملی و بین المللی با موضوع «شب نگاری در فضاهای تعاملاتی شهر شیراز» (تک عکس)، بخش ملی و بین المللی عکاسی خیابانی با موضوع «زیبایی، نشاط و پویایی شهری» (تک عکس) و بخش ویژه ی جایزه میرزا حسن عکاسباشی (مجموعه عکس) توسط اساتید و عکاسان برجسته کشوری و استانی داوری خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.