برگزاری مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب»

0
به گزارش «فارسی مچ»، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» به‌همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سید‌محمد‌علی شاهمیری، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان در گفت‌وگو با ایکنا از سمنان از برگزاری مسابقه کتابخوانی «مسئله حجاب» در سمنان خبر داد و گفت: بخش‌های اول، دوم و سوم کتاب مسئله حجاب، شهید مرتضی مطهری صفحات یک تا ۸۸، توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می‌شود.

به گفته وی، متقاضیان شرکت در مسابقه می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جهاددانشگاهی استان سمنان به نشانی http://sem.acecr.ac.ir، فایل pdf صفحات یک تا ۸۸ کتاب مسئله حجاب و سوالات مسابقه را دانلود کنند، آخرین مهلت شرکت در مسابقه نیز تا پایان شهریور ۱۳۹۸ اعلام شده است.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان یادآور شد: همچنین متقاضیان می‌توانند جهت دریافت حضوری فایل کتاب و سؤالات مسابقه به دفتر معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان واقع در بلوار قائم، بلوار دانشجو، ساختمان مرکز علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی سمنان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۳۷۲۷۶ تماس بگیرند.

یادآور می‌شود، پس از پایان مسابقات به ۱۰ نفر از برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.