انتشار فراخوان مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران

0

به گزارش «فارسی مچ»، در آستانه برگزاری پنجمن جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران ،فراخوان شرکت در مسابقه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل گزارش روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان سینما،متن این فراخوان به این شرح است:

برپائی جشن و مسابقه با هدف ارتقا سطح دانش فنی ، هنری و تجربی هنرمندان و مورد نقد و قضاوت قرار گرفتن از سوی سایرین و به اگاهی رسیدن در زمینه جایگاه خود در بین دیگران ، برگزار می گردد.

عکس ، عکاس و عکاسی همواره دغدغه و مسئله مان بوده و خواهد بود.

خود باوری ، اعتماد بنفس ، ایمان و اعتقاد به راهی که شروع کرده ایم ، از بزرگترین دستاورهای این جشن و مسابقه می باشد. کمی و کاستیها در بهترین شرایط نیز همواره جلوه می نماید ، اما با همین حداقل ها نیز می توان شرایطی فراهم سازیم تا ارزش ، شان و جایگاه مان حفظ گردد.

۱-شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران برای تمامی عکاسان سینما امکان پذیر می باشد.

تبصره : عکس فیلمهای که توسط عکاسان غیر عضو انجمن عکاسان سینما عکاسی شده ،و گواهی فعالیت موقت از سوی انجمن عکاسان برای ایشان صادر نگردیده است ، پذیرفته نخواهد شد .

۲-آثار ارسالی می بایست از فیلم های سینمایی تولید یا اکران شده در فاصله زمانی ۱ فروردین ۹۷ تا ۲۹ اسفند ۹۷ باشند . آثاری که در دوره های قبل ارسال شده باشند ، پذیرفته نخواهد شد.

۳-آثار ارسالی می بایست به صورت مجموعه عکس از هر فیلم سینمائی بصورت پنج عکس صحنه و سه عکس پشت صحنه باشد.

تبصره : هر عکاس می تواند با هر تعداد مجموعه عکس در مسابقه شرکت نماید. الویت بندی عکسها و مجموعه ها بعهده صاحبان آثار بوده و می بایست حتما توسط ایشان مشخص گردد.

پذیرفته می گردد. حداقل رزولوشن فایلها JPG4-مجموعه عکسها به صورت فول کادر و فقط با فرمت

۶ مگا پیکسل و ۳۰۰ دی پی آی باشند. مجموعه ها بصورت جداگانه با ذکر مشخصات عکاس و فیلم بر روی لوح فشرده تحویل گرفته خواهد شد .نیازی به چاپ عکسها نمی باشد .

۵- ادیت عکسها تا جائی که اصالت آن را از بین نبرد بلامانع است . ترکیب و کولاژ پذیرفته نمی شود.

۶- شرکت کنندگان با ارسال آثار خود اعلام می دارند که عکسهای ارسالی متعلق به ایشان بوده و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر به عهده فرستنده آثار می باشد. و مسئولیتی از این بابت متوجه برگزارکننده نیست.اما در صورت وقوع چنین امری ، هر گونه عنوان ، جایزه و امتیازی که به ارسال کننده تعلق گرفته باشد از وی پس گرفته خواهد شد.

۷- از آنجا که فقط یک تندیس شایستگی به یک عکاس تعلق می گیرد ، لذا فیلمهایی که دارای چند عکاس می باشند ، با یکدیگر توافق کرده فقط یک نفر را بعنوان عکاس آن فیلم انتخاب نمایند . در نهایت از هر فیلم فقط یک عکاس مجاز به ارسال عکسهای آن فیلم می باشد

۸- تندیس جشن و جایزه بهترین مجموعه عکس به عکاس برتر که عضو انجمن صنفی عکاسان سینما می باشد ، تعلق می گیرد.

۹-لوح تقدیر به مجموعه عکس منتخب هیئت داوران اهدا خواهد شد .

۱۰-حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزارکننده جهت امور نمایشگاهی،تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی برای عکاس محفوظ است.

۱۱- فایلهای دریافتی که فاقد فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، باشند ، پذیرفته نخواهند شد.

۱۲-ارسال آثار به منزله پذیرش همه مقررات جشن بوده و تصمیم گیری در خصوص موارد پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده و مورد قبول شرکت کننده می باشد.

۱۳-مهلت ارسال آثار: از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ تا روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۸ و غیر قابل تمدید می باشد.

دریافت آثار: همانگونه که ذکر گردید ، آثار بر روی لوح فشرده با مشخصات ذکر شده ، به همراه فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، درون پاکت در بسته که نام شرکت کننده بر روی آن نوشته شده ، تحویل میز کانتر اطلاعات ساختمان شماره یک خانه سینما به ادرس خیابان بهار خیابان سمنان شماره ۲۹ گردد.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره تلفن : ۰۹۱۰۷۸۹۳۶۳۸ تماس حاصل فرمائید

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.