انتشار فراخوان سوگواره ملی شعر عاشورایی «ماهِ منیر»

0
به گزارش «فارسی مچ»، مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از انتشار فراخوان سوگواره ملی شعر عاشورایی ماه منیر خبر داد و گفت: این سوگواره در ۲ بخش اشعار ترکی و فارسی و ۷ موضوع برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سید‌ناصر اسحاقی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل‌ صبح امروز، ۲۵ تیرماه در نشست با خبرنگاران گفت: فراخوان سوگواره ملی شعر عاشورایی «ماه منیر» در ۲ بخش اشعار ترکی و فارسی و ۷ موضوع منتشر شد.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند در همه قالب‌های شعر کلاسیک شامل غزل، مثنوی، رباعی و … و شعر نو شامل آزاد، سپید و … آثار خود را ارسال کنند.

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: ابعاد زندگی حضرت ابوالفضل العباس(ع)، معرفت و ادب حضرت ابوالفضل العباس(ع)، مقام علمی حضرت ابوالفضل العباس(ع)، شجاعت و دلاوری حضرت ابوالفضل العباس(ع)، کرامات حضرت ابوالفضل العباس(ع)، ولایت و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) از جمله موضوع‌های این سوگواره است.

اسحاقی ادامه داد: هر شاعر می‌تواند حداکثر ۳ اثر در هر بخش به دبیرخانه جشنواره از طریق ایمیل جشنواره به نشانی Farhang_ardabil@farhangmail.ir ارسال کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۵ شهریور‌ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی اظهار کرد: به نفرات اول تا سوم در هر بخش و نفرات شایسته تقدیر انتخابی از سوی هئیت داوران جوایز ویژه به همراه لوح سپاس و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

اسحاقی تاکید کرد: این سوگواره به‌همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مؤسسه فرهنگی میعاد مغان برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.