انتشار فراخوان سوگواره ملی شعر عاشورایی «ماهِ منیر»

0
به گزارش «فارسی مچ»، مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از انتشار فراخوان سوگواره ملی شعر عاشورایی ماه منیر خبر داد و گفت: این سوگواره در ۲ بخش اشعار ترکی و فارسی و ۷ موضوع برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سید‌ناصر اسحاقی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل‌ صبح امروز، ۲۵ تیرماه در نشست با خبرنگاران گفت: فراخوان سوگواره ملی شعر عاشورایی «ماه منیر» در ۲ بخش اشعار ترکی و فارسی و ۷ موضوع منتشر شد.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند در همه قالب‌های شعر کلاسیک شامل غزل، مثنوی، رباعی و … و شعر نو شامل آزاد، سپید و … آثار خود را ارسال کنند.

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: ابعاد زندگی حضرت ابوالفضل العباس(ع)، معرفت و ادب حضرت ابوالفضل العباس(ع)، مقام علمی حضرت ابوالفضل العباس(ع)، شجاعت و دلاوری حضرت ابوالفضل العباس(ع)، کرامات حضرت ابوالفضل العباس(ع)، ولایت و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) از جمله موضوع‌های این سوگواره است.

اسحاقی ادامه داد: هر شاعر می‌تواند حداکثر ۳ اثر در هر بخش به دبیرخانه جشنواره از طریق ایمیل جشنواره به نشانی Farhang_ardabil@farhangmail.ir ارسال کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۵ شهریور‌ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی اظهار کرد: به نفرات اول تا سوم در هر بخش و نفرات شایسته تقدیر انتخابی از سوی هئیت داوران جوایز ویژه به همراه لوح سپاس و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

اسحاقی تاکید کرد: این سوگواره به‌همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مؤسسه فرهنگی میعاد مغان برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.