اعلام نام برگزیدگان پویش مطالعاتی همسفر همزمان با دهه کرامت

0

به گزارش «فارسی مچ»، مراسم قرعه‌کشی پویش مطالعاتی همسفر همزمان با ایام دهه مبارک کرامت با حضور جمعی از فعالین رسانه، خادمین شبکه ملی وارثون، موسسه سیره شهدا و … در ساختمان خاتم قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مراسم قرعه کشی پویش مطالعاتی همسفر همزمان با ایام دهه مبارک کرامت با حضور جمعی از فعالین رسانه، خادمین شبکه ملی وارثون، موسسه سیره شهدا و … در ساختمان خاتم قم برگزار شد.

این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با در نظر گرفتن هشت عنوان کتاب جذاب در موضوعات ادبیات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی که از بین کتاب های ۷۰ ناشر در این حوزه انتخاب شده بود دراسفند ۹۸ آغاز شد و در اردیبهشت ۹۸ خاتمه و در تیرماه برگزیدگان آن مشخص شد.

پویش مطالعاتی همسفر که اولین تجربه موفق خود را پشت سر گذاشت؛ از همان ابتدا با استقبال کم نظیر مخاطبان رو به رو شد و طی مدت کوتاه دوماهه بیش از ۵۰ هزار نسخه از این کتب توزیع شد. این پویش زیر نظر شبکه ملی وارثون در سطح کشور و با محوریت کتابهای چُغُک (انتشارات صَهبا)، خط تماس (انتشارات فاتحان)، شهربانو (انتشارات ستاره های مشهد)، من مادر مصطفی (انتشارات رسول آفتاب)، شانزده سال بعد (انتشارات حماسه هفده)، سربلند (انتشارات شهید کاظمی) اکبر کاراته و بچه ننه ها (انتشارا ت مَطاف عشق ) و تو شهید نمی شوی (انتشارات نشر معارف) برگزار شد.

برای این جشنواره ۷۲ جایزه به شرح زیر در نظر گرفته شده بود:

یک جایزه ۱۰ میلیون ریالی، دو جایزه ۵ میلیون ریالی، ۴ جایزه ۲.۵ میلیون ریالی، ۱۰ جایزه یک میلیون ریالی، ۲۰ جایزه ۵۰۰ هزار ریالی و ۳۵ بسته فرهنگی.

مراسم قرعه کشی این مسابقه با حضور جمعی از فعالین رسانه، در ساختمان شبکه ملی وارثون برگزار و جوایز آن به شرح زیر به برندگان مسابقه تقدیم شد. (اینجا   ببینید)

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.