اعلام فراخوان پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان‌شمالی

0
به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی از انتشار فراخوان پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه «جوان» دراستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ابوالحسن حیدری، سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهارکرد: این جشنواره به منظور رشد و توسعه هنرهای نمایشی، ارتقا سطح کیفی تئاتر استان و فراهم آوردن مجالی برای بروز و ظهور استعدادهای جوان و خلاق، شناسایی و تربیت نسل نو تئاتر استان برشمرد.

وی ادامه داد: جشنواره تئاتر کوتاه خراسان‌شمالی در دو بخش رقابتی، صحنه ای و خیابانی برگزار خواهد شد.

حیدری توجه به ایده‌های خلاق جشنواره و همچنین توجه به حداقل زمان نمایش‌های متقاضی پنج و حداکثر ٣٠ دقیقه از شرایط شرکت در این جشنواره بیان کرد، گفت: علاقمندان می‌توانند از زمان انتشار فراخوان با مراجعه به دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان و یا تماس با شماره ٣٢٢۴۴١١۵ برای شرکت در این جشنواره اعلام آمادگی کنند.

وی اظهار کرد: زمان بازبینی و انتخاب آثار ٢۴ و ٢۵ مردادماه و زمان برگزاری جشنواره یکم شهریورماه سال جاری به میزبانی یکی از شهرستان‌های استان خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.