اعلام فراخوان سوگواره بین‌المللی «عبرات»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان چهارمین سوگواره بین‌المللی «عبرات» با موضوع پیاده‌روی اربعین حسینی در ۹ بخش از اول مردادماه اعلام شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی «سوگواره عبرات» با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین «حمید احمدی»، رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه موضوعات، رویکرد و بخش ویژه و بین‌الملل چهارمین دوره جشنواره سوگواره بین‌المللی عبرات از سوی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین موردبحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه در خصوص چگونگی مشارکت نهادها، سازمان‌های دولتی عمومی و مردمی با حضور اعضای شورای برنامه‌ریزی بحث و بررسی‌های لازم انجام شد.

این گزارش می افزاید: مقرر شد فراخوان چهارمین سوگواره بین‌المللی «عبرات» با موضوع پیاده‌روی اربعین حسینی در ۹ بخش از اول مردادماه اعلام شود.

گفتنی است، مراسم اختتامیه چهارمین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات با حضور هنرمندان در سالروز تولد بانوی بزرگ اربعین حضرت زینب کبری (س) برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.