اعلام فراخوان ارسال آثار به کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امام علی(ع)

0
به گزارش «فارسی مچ»، دبیرخانه دائمی کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امام علی(ع) آثار را بر اساس محور‌های تعیین شده دریافت می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمؤمنین امام علی(ع) با موضوع تبیین سیره و خصائص ایشان  برگزار می‌شود.

دبیرخانه دائمی این کنگره در مؤسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت(ع)  آثار را براساس محور‌های تعیین شده دریافت می‌کند.

آثار مورد پذیرش کنگره در پنج بخش کتاب، مقاله، پایان نامه، شعر و ادبیات و هنر‌های تجسمی با موضوع تبیین سیره و خصائص امیرالمؤمنین امام علی(ع) در ٣۴ محور پذیرفته می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، آخرین مهلت دریافت آثار ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۸ است. آثار توسط کمیته انتخاب در اختیار کمیته داوری قرار خواهد گرفت و پس از تعیین برگزیدگان رتبه‌های اول، دوم و سوم در هر بخش، در مراسم اختتامیه کنگره نفرات اول و دوم و سوم هر بخش با دریافت جوایز نفیسی از قبیل نشان ولایت، جوایز نقدی، سفر به عتبات عالیات، لوح تقدیر، تندیس کنگره تجیل خواهند شد.

آثار برگزیده به صورت مکتوب در کتاب مخصوص کنگره و همچنین در مجلات علمی پژوهشی معتبر و سایت‌های انتشارات تخصصی کنفرانس‌های کشور و جهان اسلام، منتشر خواهد شد.

گفتنی است: مراسم اختتامیه این کنگره در تاریخ ۲۶ دی ماه درمرکز همایش‌های بین المللی مؤسسه تحقیقات و نشر معارف اهل البیت (ع) برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.