کنگره شعر امام حسن(ع) فراخوان داد

0

به گزارش «فارسی مچ»، «حدیث حُسن»، کنگره ملی شعر امام حسن(ع)، با هدف عرض ارادت شاعران به ساحت مقدس امام مجتبی(ع) فراخوان داد. علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره کنگره می‌توانند در دو بخش اصلی و ویژه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کنگره ملی شعر امام حسن(ع)، با هدف عرض ارادت شاعران به ساحت مقدس امام مجتبی(ع) فراخوان داد. علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره کنگره می‌توانند در دو بخش اصلی و ویژه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

براساس اعلام دبیرخانه، شاعران می‌توانند سروده‌های خود را در بخش اصلی با محوریت مدح، منقبت، فضائل و مراثی کریم اهل بیت(ع) به این کنگره ارسال کنند. همچنین بخش ویژه این کنگره نیز با موضوع «شعر فارسی با موضوع ابنا بزرگوار امام حسن(ع)» برگزار می‌شود.

شاعران می‌توانند در تمامی قالب‌های شعر کلاسیک و آزاد اشعار خود را ارسال کنند.

جوایز این کنگره بدین شرح است؛ نفرات برگزیده هر کدام دو میلیون تومان به همراه تندیس و لوح تقدیر دریفت می‌کنند، همچنین نفرات تقدیری هرکدام ۱ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر ئ تندیس کنگره را درفت خواهند کرد. مهلت ارسال اثر به این کنگره تا اول شهریور ماه ۹۸ اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا اول شهریور ماه سال جاری به دبیرخانه ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۳۹۸۴۲۳۶۲ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.