مسابقه کتابخوانی زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی (ره)

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه کتابخوانی “زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی (ره)” ویژه عموم شهروندان در خرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک در راستای اهداف کلان خود در زمینه توسعه فرهنگ کتاب خوانی در بین اقشار مختلف جامعه، اقدام به برگزاری مسابقه کتاب خوانی با عنوان ” زن و خانواده از دیدگاه امام خمینی (ره) ” ویژه عموم شهروندان نموده است.

علاقمندان به شرکت در مسابقه می‌بایست فایل PDF مربوط به کتاب و پرسشنامه را از سایت arakmcsso.ir بارگیری کرده و پاسخ صحیح را به صورت عدد ۴ رقمی که از چپ به راست پاسخ صحیح مربوط به سؤالات است، به سامانه ۳۰۰۰۱۲۹۳ ارسال نمایند.

از ذکر هر گونه توضیح اضافه شامل نام و آدرس و … در متن پیام خودداری شود.

آخرین مهلت ارسال پاسخ جمعه ۳۱ خرداد ماه ۹۸ است.

لازم به ذکر است فقط شهروندان کلانشهر اراک می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

عناوین اصلی کتاب شامل:
اشاره، دیباچه و پیش گفتار
فصل اول: نقش زنان در انقلاب؛ فصل دوم: جایگاه اجتماعی زن؛ فصل سوم: زن، خانواده و تربیت اسلامی؛ فصل چهارم: سیره عملی امام خمینی رحمه الله در ارتباط با زنان
کتاب نامه
از دیدگاه امام خمینی خانواده اولین و مهمترین جایگاه تربیتی بشر و محل بروز و ظهور عواطف انسانی و رکن عمده جامعه است. اگر زن در جامعه بتواند به علم و معرفت و کمالات معنوی و اخلاقی که خدای متعال و آیین الهی برای همه انسان ها به طور یکسان در نظر گرفته است، برسد، تربیت فرزندان بهتر خواهد شد و محیط خانواده گرم تر و باصفاتر خواهد شد وجامعه پیشرفت بیشتری خواهد کرد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.