فراخوان مسابقه کتابخوانی «هم قسم» منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، انتشارات به‌نشر به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد، مسابقه کتابخوانی «هم قسم» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیرعامل انتشارات به‌نشر هدف از اجرای این مسابقه کتابخوانی را ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با شهید سیدعباس موسوی دبیرکل پیشین حزب الله لبنان عنوان کرد و افزود: کتاب «هم قسم» شرح زندگی و خاطرات ام یاسر همسر شهید سید عباس موسوی دبیرکل پیشین حزب الله لبنان به عنوان منبع مطالعاتی این مسابقه کتابخوانی انتخاب شده است.

حسین سعیدی گفت: در کتاب «هم قسم» خواننده در فراز و نشیب داستان با روح بزرگ بانویی همراه می‌شود که قدم به قدم در کنار وجود معنوی شهید سیدعباس موسوی می‌بالد و در قامت یک شهید قد می‌افرازد و برای کسانی که به دنبال یافتن نمونه‌ای از انسان ناب آن هم از نوع شیعیه هستند، ام یاسر قهرمانی کم نظیر است.

وی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۱تا۱۸ خرداد در این مسابقه شرکت کنند افزود: این کتاب در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر گفت: ارسال معرفی کتاب در قالب ۳۰۰تا۸۰۰ کلمه، گرفتن عکس موبایلی به سلیقه افراد همراه با کتاب، بیان جمله‌ای درباره امام خمینی(ره) از متن کتاب «هم قسم» به پیام رسان بله به شماره ۰۹۰۲۷۶۵۲۰۰۸ از جمله روش‌های شرکت در این مسابقه کتابخوانی است.

وی افزود: در پایان این مسابقه به افراد برگزیده به قید قرعه جوایزی ارزنده و نفیس اهداء خواهد شد..

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.