فراخوان مسابقه عکاسی با نام “سفره مهربانی”

0

به گزارش «فارسی مچ»، به پویش مردمی “سفره مهربانی” واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد بپیوندید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان پویش“سفره مهربانی“ با هدف ترویج سنت حسنه اطعام و افطار مومنین از مورخ شنبه ۲۱ اردیبهشت لغایت پنج شنبه ۹ خرداد مسابقه عکاسی برگزار می نماید . بدینوسیله از همه علاقمندان دعوت به عمل می آید تا در این پویش شرکت نمایند .

با توجه به هدف فرهنگی پویش و لزوم فراگیر شدن حرکت هایی این چنینی ضمن تأکید بر رعایت زیبایی شناسی عکس ها، شاخص های مورد ارزیابی به گونه ای انتخاب شده است که همه مخاطبین این طرح به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن در این پویش شرکت و آثار خود را ارسال کنند.
امید است با گسترش این رویکرد در میان جامعه، افطاری ساده و بدور از تجملات بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و به جریان رسانه ای و اجتماعی غالب تبدیل گردد.
جوایز مسابقه عبارتند از:

نفر اول ۶۰۰ هزار تومان
نفر دوم ۴۵۰ هزار تومان
نفر سوم ۲۵۰ هزار تومان

شاخص های هیأت داوران برای انتخاب عکس برتر
• رویکرد خلاقانه هنری در ارایه پیام: از نظر برگزار‌کنندگان پویش، خلاقیت به معنای نوآوری در فرم و تکنیک، نقطه دید، کادربندی مناسب است.
• عکس موبایلی: قاب بندی، نوآوری، انتقال پیام (دوربین گوشی در زمان عکسبرداری حتما و حتما به صورت افقی (مستطیلی) گرفته شود.)
عکس دوربینی : قاب بندی، نوآوری، انتقال پیام
مقررات پویش
• شرکت کنندگان می توانند ۱ قطعه عکس با محتوای سفره های ساده و دور از تجمل افطار، در فضای خانواده، جامعه و …ارسال نمایند .
•پوشش بانوان در عکسها باید مطابق با شئونات اسلامی و حجاب کامل باشد.
• عکسها با فرمت ( jpg ) باکیفیت مطلوب باشد.
• عکس‌های ارسالی درهردوبخش باید مستند بوده و در آن‌ها از هرگونه دستکاری یا حک یا اصلاح که جنبه استنادی عکس را مخدوش نماید پرهیزشود.
•ارسال اثر به منزله قبول قوانین و مقررات پویش است.

نحوه ارسال:
علاقمندان برای شرکت در این پویش پس از آماده سازی عکس های خود که شرایط آن در بخش مقررات ذکر شده است، ضروری است نسبت به ارسال آن به آدرس http://iauec.ac.ir/Photography اقدام نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.