فراخوان مسابقه تهیه کلیپ تصویری جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی

0
به گزارش «فارسی مچ»، دبیر چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان از اعلام فراخوان مسابقه تهیه کلیپ تصویری این دوره از جشنواره خبر داد و گفت: علاقه‌مندان تا ۱۰ تیرماه سال جاری مهلت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، منطقه کردستان، فاتح بادپروا، در جمع اصحاب رسانه استان اظهار کرد: دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در نظر دارد به منظور معرفی هرچه بهتر و بیشتر جاذبه های فرهنگی گردشگری و اقتصادی شهرستان مریوان، مسابقه تهیه کلیپ صوتی و تصویری را با محوریت جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان برگزار کند.
وی با بیان اینکه مدت زمان این کلیپ بایستی حداکثر ۶۰ ثانیه باشد، عناون کرد: ارسال آثار فوق به معنی موافقت صاحب اثر با استفاده و انتشار اثر توسط دبیرخانه است.
دبیر چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با بیان اینکه به آثار برتر جوایز نقدی اهدا می شود، عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۱۰ تیرماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره به آدرس مریوان مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۸۷۳۴۵۹۴۵۶۷ و ۰۹۱۸۳۷۵۳۱۸۶ تماس بگیرند.
بادپروا به فراخوان جشنواره نیز اشاره و اضافه کرد: موضوع این جشنواره آزاد و محورهای مورد تاکید تئاتر خیابانی و دیگرگونه‌های اجرایی عبارت از وفاق و انسجام اجتماعی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امیدواری، موضوعات شهروندی و معضلات شهری، محیط‌زیست، منابع‌طبیعی و ثروت‌های ملی با تأکید بر حفظ جنگل‌ها، ترویج هنر دینی و آموزش مفاهیم ارزشی و شناسایی استعدادها با تأکید بر زندگی و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص)، ترویج فرهنگ صلح و دوستی و احترام متقابل بین ملت‌ها و آگاهی‌بخشی و دانش‌افزایی درباره آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد، بیکاری، طلاق و تلاش در پیشگیری از این آسیب‌هاست.
وی با بیان اینکه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی شهریورماه امسال در هشت بخش برگزار می شود، یادآور شد: بخش های این جشنواره شامل مسابقه ایران، دیگرگونه‌های اجرایی، نمایش‌های آیینی و سنتی، مسابقه تئاتر ملل، تئاتر کودک و نوجوان، مهمان (برگزیده جشنواره‌های سراسری تئاتر خیابانی)، پژوهش و کارگاه‌های آموزشی در مریوان است.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.