فراخوان سومین دوره انتخاب کتاب سال استان اردبیل

0
به گزارش «فارسی مچ»،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل از فراخوان سومین جشنواره انتخاب کتاب سال استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سید ناصر اسحاقی صبح امروز جمع خبرنگاران با اعلام این خبر در خصوص شرایط شرکت در سومین دوره انتخاب کتاب سال اردبیل اظهار کرد: مؤلفان، مترجمان، ناشران و همه پدیدآورندگان بومی استان اردبیل در سراسر کشور تنها در صورتی که در سال‌های ۹۶-۹۷ کتاب چاپ اول منتشر کرده‌ باشند، مجاز به شرکت در این جشنواره خواهند بود.

وی افزود: جشنواره کتاب سال اردبیل در سه گروه تألیف، ترجمه و احیای متون برگزار خواهد شد و آثار ترکی و فارسی از سوی دبیرخانه پذیرفته می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل با تأکید بر اینکه اولویت انتخاب با موضوعات مرتبط با استان خواهد بود، تصریح کرد: هر شرکت‌کننده باید دو نسخه از آثار خود را تا ۳۰ مرداد ۹۸ به دبیرخانه جشنواره به نشانی: اردبیل، خیابان شهید مطهری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کند.

اسحاقی گفت: شماره‌های ۳۳۲۳۱۴۵۳ و ۳۳۲۳۱۴۴۳ با پیش‌شماره ۰۴۵ پل‌ ارتباطی داوطلبان شرکت در جشنواره انتخاب کتاب سال اردبیل و پاسخگوی پرسش‌های احتمالی در این‌باره خواهند بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.